Квітковий вернісаж - 2015

29 вер. 2015
Щорічно у вересні в навчальних закладах району проводиться виставка-конкурс «Квітковий вернісаж». Виставка - огляд проходить в навчальних закладах, на рівні округу, в районі в номінаціях : • флористика; • аранжування; • міні-сади із сукулентів.

Мета і завдання виставки-огляду: Навчити учнів глибше розуміти природу, виховати любов до прекрасного, бачити та знаходити прекрасні та неповторні її барви, навчити розуміти мову квітів; втілювати свої думки, мрії, бажання у спеціально підібрані квіти, правильно читати та розуміти гаму барв; навчити створювати високохудожні букети; поглибити знання учнів з флористики та аранжування.

Цьогоріч учні  навчальних закладів  взяли  активну  участь у  виставці - конкурсі і представили  свої  конкурсні  роботи  у  всіх  номінаціях.  Незважаючи  на  те, шо  тематика  робіт   довільна,    кожна  композиція була   пов'язана  з  Україною:  її  минулим, сьогоденням  та  майбутнім.  Різнокольрові, барвисті квіти - симоли України представляли  її   в  композиціях, а  колючі  бур'яни уособлювали злісних  ворогів.Учні   своїми  композиціями  хотіли  показати  стан  їхньої  душі, їхніх  переживань  і  найбільшого  бажання – миру  в  Україні.    Одні  композиції символізували  єдність  в  Україні, інші  пам'ять  про  загиблих  та  збір  всіх  членів  сім'ї  біля  родинного  вогнища.

Кращі роботи учасників районної виставки – огляду учнів Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- ліцей» Чернецької Анастасії,

Квартирук Вікторії, Рибака  Олександра, гуртківців Сокальського БДЮТ Перетятко Катерини, Гнідця Івана, Гаврилюк Соломії , Великомостівського ЦДЮТ Сенюти Світлани, Ковальської Марії надіслані для участі в обласній виставці –огляді.

Гладиш Н.Р.-

керівник РМО вчителів біології