Сокальська МАН для тих, хто прагне знань!

29 вер. 2015
13 вересня в Сокальській МАН було шумно і гамірно.

Десятки кращих учнів та педагогів зібралися в стінах Сокальської Малої академії наук. А ще зовсім недавно закінчували ремонт. Завдяки перемозі в обласному конкурсі мікропроектів вдалося реалізувати проект  «Енергозбереження» в Сокальській МАН і замінити всі вікна і двері.

Свято 1-го дзвоника розпочалось урочисто і  піднесено. Директор Сокальської Малої академії наук учнівської молоді Світлана Мусій привітала усіх  з Днем Знань і наголосила, що Сокальська МАН серед районних і міських Малих академій, наукових товариств отримала 34 бали, що забезпечило І місце в обласному рейтингу.

Сокальська МАН – творче об’єднання учнів Сокальщини, які прагнуть поповнювати та удосконалювати свої знання з різних галузей наук, розвивати інтелектуальний потенціал, розширювати науковий кругозір, набувати вмінь і навичок науково-дослідницької діяльності під керівництвом педагогічних та наукових працівників.

На свято був запрошений отець Ярослав – сотрудник храму св.апостолів Петра і Павла, який благословив всіх присутніх на кращі здобутки у навчанні.

Начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський привітав всіх з початком навчального року і побажав плідної праці.

Директор «Галсільлісу», депутат Сокальської районної ради, голова Ради МАН Микола Дем'янович подякував дирекції, педагогічному колективу та учням за активну участь у науково-дослідницькій діяльності.

Ірина Мандрик, голова районного товариства «Союз Українок» та співзасновник фонду «Майбутнє України. Сокальщина», вручила «Подяку» Світлані Мусій, як керівнику переможців конкурсу науково-дослідницьких робіт «Нація і жінка» ім.Мілени Рудницької. Грамотами та цінними книгами за перше місце були нагороджені учні  Бойко Іван  і Мусій Юлія.

Всі теплі та приємні слова було сказано…На закінчення традиційно  заспівали Гімн України та розійшлись по аудиторіях на перше заняття.

Так урочисто і просто розпочався 2015-2016 навчальний рік в Сокальській Малі академії наук учнівської молоді, двері якої гостинно відчинені для всіх, хто прагне знань.

Керівник творчого об'єднання юних журналістів О.П. Владичко