РМО вихователів різновікових груп з пізнавального розвитку

26 жовт. 2015
22 жовтня 2015 року на базі ДНЗ с.Стенятин відбулося засідання методичного об’єднання для вихователів різновікових груп.

Робота була спрямована на реалізацію завдання з освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» за Базовим компонентом. Ця освітня лінія передбачає сформованість у дошкільнят уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості та відношення предметів і об’єктів навколишнього світу.

Керівник РМО Войтко М.Й. надала методичні рекомендації щодо завдань сенсорно-пізнавального виховання, інтегрованої сенсорно-пізнавальної діяльності дітей та структури  предметно-розвивального середовища у кожній віковій групі.

Слухачі мали можливість переглянути заняття в молодшій та старшій групах.    Вихователь молодшої групи Сойко М.Й. провела заняття з пізнавального розвитку на тему «Ходить гарбуз по городу». Діти рахували предмети до трьох, називали геометричні фігури за словесним поясненням, описували пори року та частини доби, вчилися порівнювати множини предметів. Вихователь старшої групи Семенчук О.В. провела заняття з логіко-математичного розвитку «Цікава подорож на чарівній кулі». Дошкільнята порівнювали множини, знаходили відмінності та спільні ознаки геометричних фігур, ознайомилися з новою фігурою - овалом. Цікаве завдання було проведено для підготовки руки дитини до письма - заштрихувати геометричну фігуру у вигляді шибки до вікна.

Педагоги творчо підійшли до вирішення даної проблеми. Ігри та вправи сприяли розвитку пізнавальної діяльності дошкільнят, носили розвивальний характер. Під час проведення ігрового моделювання із слухачами керівником РМО було представлено ряд дидактичних ігор для розвитку мислення з пізнавальної діяльності дітей.

Методист РМК Ірина Шукатка