Семінар - практикум учителів початкових класів

29 жовт. 2015
23 жовтня в Острівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок» відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: «Удосконалення уроків літературного читання з метою вироблення навичок швидкого, правильного, свідомого та виразного читання учнів». Заняття провела учитель-методист Новікова Наталія Олексіївна.

Учителі опрацювали навчальні програми з читання (робота з дитячою книжкою, робота з інформацією: зміст навчального матеріалу і державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів), пригадали етапи читацької підготовки, структуру уроків позакласного  читання,  виділили основні завдання уроків роботи з дитячою книжкою, ознайомились з видами і типами таких  уроків, переглянули виставку дидактичних посібників, що можна використати на уроках позакласного читання.

Чавус Ірина Іванівна поділилась зі своєю педагогічною ідеєю «Інтеграція уроків роботи з дитячою книжкою і розвитку зв’язного мовлення», ознайомила зі своїм посібником-розробками уроків роботи з дитячою книжкою в 1 класі.

Присутні вчителі району поділились досвідом проведення уроків літературного читання.