Засідання школи молодого вихователя

30 жовт. 2015
28 жовтня 2015 року на базі ДНЗ м. Белз (завідувач Дністрянська Г.М.) відбулося засідання школи молодого вихователя.

Головним завданням роботи було висвітлення питання «Організація освітньо–виховної роботи з дітьми та планування освітнього процесу». Методист РМК Шукатка І.Є. звернула увагу слухачів на планування навчально-виховної роботи з дітьми згідно Базового компонента дошкільної освіти, програми «Українське дошкілля» та ведення документації відповідно Інструкції про ділову документацію дошкільного навчального закладу. Керівник ШМВ Волошин С.І. надала рекомендації щодо створення розвивального середовища в групах ДНЗ та роздала пакет документів з даного питання.  Слухачі мали можливість переглянути заняття із сенсорного розвитку в групі для дітей раннього віку (вихователь Витко Л.І.), заняття з малювання в молодшій групі (вихователь Антонюк І.М.) та заняття з математики в середньо-старшій групі (вихователь Савчук О.Р.). Усі заняття відзначалися творчим підходом до розвитку дітей, ефективним використанням сучасних методів навчання, вмілим використанням диференційованого підходу до дітей. Також були використані різні форми організації навчально-пізнавальної діяльності: групова, підгрупова та послідовно-одночасна форма організації.Цікаво була проведена робота з кадрами - психолого-педагогічний тренінг «Педагогіка розуміння», який провела керівник ШМВ Волошин С.І.. Учасники засідання відзначили, що досвідчені наставники допомагають їм оволодіти професійними навичками та залучають до життя педагогічного колективу.

Ірина Шукатка, методист РМК