Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій»

25 жовт. 2013
"Старти надій" у МДЦ «Артек» (АР Крим)

З 25 вересня по 17 жовтня учні Сокальської гімназії ім.О.Романіва представляли Львівщину у фінальній частині Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій», які проходили у МДЦ «Артек» (АР Крим). Продемонструвавши високі результати, учні посіли 5 місце серед 27 команд України, пропустивши вперед команди Донецької, Запорізької, АР Крим, Вінницької областей. Учениця Сокальської гімназії Лисяк Анастасія виборола І місце у метанні малого м’яча  (54 м), Семенюк Олеся здобула ІІІ місце у бігу на 60 метрів, ІІ місце зі стрибка у довжину з розбігу та ІІІ місце у метанні малого м’яча. Олеся Семенюк стала кращою багатоборкою України. Вітаємо команду Сокальської гімназії та вчителя Ольгу Іванівну Лаговську за високі спортивні результати та бажаємо нових звершень!

Ольга Лаговська,

вчитель фізичної  культури