Школа лідерів освіти розпочала роботу

3 лист. 2015
22 жовтня відкрито роботу Школи лідерів освіти.Молоді та творчі педагоги навчатимуться основ освітнього менеджменту, управління школою, здобуватимуть психолого-педагогічні знання та навики формування регіональної освітньої політики. На першому засіданні визначено передумови функціонування школи, оголошено особисту мотивацію щодо навчання кожним з учасників, узагальнено очікувані результати діяльності. Галина Гібляк, керівник Школи лідерів освіти.

22 жовтня відкрито роботу Школи лідерів освіти. Необхідність сучасного підходу до освіти резерву керівних кадрів викликана освітніми реформами, переходом  на нові методи управління на засадах громадського державної моделі, оновленими підхолдами до призначення керівників шкіл.

Молоді та творчі педагоги навчатимуться основ освітнього менеджменту, управління школою, здобуватимуть психолого-педагогічні знання та навики формування регіональної освітньої політики. На першому засіданні визначено передумови функціонування школи, оголошено особисту мотивацію щодо навчання кожним з учасників, узагальнено очікувані результати діяльності. З учасниками Школи лідерів проведено тренінг із самоуправління і актуалізації основних психолого-педагогічних проблем у роботі керівника. Кожен з учасників Школи заявив про себе як креативний, сучасний, компетентний педагог, ліде педагогічного колективу, модератор у власній школі. Усі присутні оголосили сподівання. що випускники школи увійдуть до кагорти освітянської еліти, стануть лідерами багатьох освітніх змін, зможуть гідно виступати на конкурсах  освітніх вакансій.

Керівник школи Галина Гібляк