Школа молодого керівника

3 лист. 2015
22 жовтня відкрито Школу молодого керівника школи. Новопризначені директори шкіл та заступники директорів з навчально-виховної роботи вивчатимуть кращий досвід з освітнього меннеджменту, управління школою, здобуватимуть практичні навики, вироблятимуть позицію в освітній політиці, оволодіватиимуть основами психології управління. Їхніми наставниками стануть досвідчені керівники шкіл району.

Під час першого засідання відбулася актулізації основних проблем в управління, визначено очікувані результати роботи Школи. Також проведено тренг з самоуправління на тему "Управління часом".

Керівник Школи Галина Гібляк (завідувач РМК)