Тренінг

17 лист. 2015
Тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2015 за участю шкіл Сокальщини

Вже понад 10 років в Україні працює навчальна програма Європейської Комісії eTwinning Plus. Метою програми є розвиток співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання. А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво! Цього року до цієї програми долучилась Сокальська спеціалізована щкола I-III ст.№3. Вчитель англійської мови Шарова Неля Василівна взяла участь у першому навчальному тренінгу eTwinning Plus Practical Session 2015, який відбувся 12 листопада в м.Київ. Цей захід відвідали представники шкіл, які лише почали працювати над програмою  eTwinning Plus та досвідчені ітвіннери. Всього участь у події взяли близько 42 ітвіннерів та представники PSA Ukraine: Валентина Веліченко, Сергій Теплов, Ірина Фіголь, Наталія Наявко та представник Польщі Barbara Nsir.  Валентина Веліченко розповіла про головні завдання програми на сьогодні й підкреслила важливість розвитку в учнів ключових компетенцій та широкого кругозору. Амбасадор Ірина Фіголь ознайомила присутніх з основними інструментами програми та корисними сервісами для уроків і проектної роботи. А польський амбасадор Barbara Nsir продемонструвала приклади найкращих eTwinning-проектів Польщі та розказала про кілька цікавих онлайн-сервісів. Також український ітвіннер Наталія Наявко  поділилася з новачками своїм практичним досвідом участі у програмі та розповіла досвідченим ітвіннерам про головні інструменти оновленого eTwinning Live, останні новини та приємні можливості, зокрема, нагоду отримати European Prize.

У рамках заходу представники PSA Ukraine нагородили учасників тренінгу пам’ятними сертифікатами. Кожна школа отримала завдання підготувати власний проект та знайти школу-партнера з країн-учасниць програми eTwinning Plus. Тож побажаємо Шаровій Н.В. та її команді успіхів у реалізації проекту.