Семінар – практикум на тему «Що таке блог та навіщо він потрібен?»

17 лист. 2015
16 листопада на базі Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст..-ліцей» відбувся семінар – практикум для вчителів зарубіжної літератури Великомостівського та Белзького округів на тему «Підвищення професійної компетентності вчителя шляхом створення та оформлення педагогічних блогів. Блог як форма дистанційного спілкування».

На початку семінару  вчитель зарубіжної літератури Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст..-ліцей» Гладка Олена Миколаївна показала презентацію сайту школи. Олена Миколаївна наголосила, що шкільний веб-сайт – це вже не просто забаганка передових навчальних закладів, а чітко виділена тенденція в освітньому секторі; це обличчя школи, яке може побачити будь-хто у всесвітній мережі Internet. Тому важливо, щоб сайт надавав основну інформацію в зручній формі. Одним із важливих розділів на їхньому сайті є блоги вчителів-предметників. Гладка Олена представили найкращі блоги вчителів школи. Плюхін Любов виступила з презентацією «Створення й оформлення блогу». Звернула увагу на такі питання: блог, різновиди блогів, створення й адміністрування блогу; повідомлення; публікування повідомлень у блогах;  налаштування параметрів блогу.  Наголосила, що блог —  те місце, де ви можете швидко ділитися своїм досвідом роботи, отримувати  коментарі на них, спілкуватися  з іншими вчителями та багато чого іншого.Після теоретичних питань розпочалось практичне заняття. Вчителі стоврювали електронну скриньку, потім – власні блоги; вчилися розміщували на ньому інформмацію, завантажували зображення, фотографії та інше. Активними були вчителі Борятинського НВК Душак Н.М., Острівського НВК Возняк О.С., Куличківського НВК Занько Т.В.,Бутинського НВК Черкасова Т.О., Себичівської ЗШ І-ІІ ст.. Демідонт Л.В, Стаївської ЗШ І- ІІ ст.. Трескот Я.М., Белзької ЗШ І-ІІІст. Дуда Г.П.. Домашнім завданням для вчителів було створити розділи блогу: «З досвіду роботи», «Педагогічна скарбничка», «На допомогу учням».     Отже ми визначились з тим, що ж собою являє блог. Поміркували та визначили для себе  – навіщо блог потрібен кожному з нас особисто. Бажання створити блог не зникло, а тільки збільшилось.

Любов Плюхін,методист РМК