Семінар-практикум

19 лист. 2015
Семінар-практикум бібліотекарів навчальних закладів Сокальського району

18 листопада 2015 року в приміщенні актової зали Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №3 пройшов семінар шкільних бібліотекарів навчальних закладів району. У ході його проведення бібліотекарі шкіл мали можливість ознайомитися з роботою бібліотеки даного закладу. Бібліотекар Дементьєва Ольга Олегівна з високою майстерністю презентувала власноруч створений відеоролик «Відкриваючи книгу, відкриваємо світ».  Присутні з цікавістю   спостерігали  тісну співпрацю Ольги Олегівни з учнями школи у вирішенні їх читацьких запитів. Керівник РМО Пушкарська Любов Василівна  поділилася досвідом створення візитки-реклами  шкільної бібліотеки, в якій вона працює, методикою створення і оформлення книжкових виставок, враховуючи інноваційні аспекти. Презентація  різновидів книжково-ілюстративних виставок  справила на присутніх незабутні враження. Методист РМК  Куртіна  Надія Степанівна підвела підсумки  проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України» в навчальних закладах району. Серед найкращих узагальнюючих матеріалів  за результатами проведення заходу відзначено роботу бібліотекарів:  Сокальської гімназії ім.Олега Романіва;   усіх середніх загальноосвітніх  шкіл І-ІІІ ступенів району;   середніх загальноосвітніх  шкіл І-ІІ ст. с.Борятин, с. Пристань, Волсвин, Горбків, Діброва, Домашів, Переспа, Себечів, Стаївка, Теляж, Ульвівок. Бібліотекарі отримали від методиста РМК рекомендаційні матеріали щодо проведення Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги «Із книгою і словом поріднися, хай буде книга – твій насущний хліб. Тож зачерпни із неї і напийся, снаги, що в серці залишає слід» та методичний посібник «На допомогу шкільному бібліотекарю», в якому зібрані зразки найновіших розпорядчих документів та методичні поради щодо організації роботи бібліотеки навчального закладу.  Семінар пройшов змістовно, цікаво й результативно.