Семінар - практикум вихователів ГПД

21 груд. 2015
17 грудня 2015 року на базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. №2-ліцей» відбувся семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня. Тема семінару: «Ефективні форми виховання та організації дозвілля молодших школярів вумовах ГПД».

Відкрила семінар Кулик А.С., методист Сокальського районного методичного кабінету. В теоретичній частині семінару нею було розкрито  актуальність теми заходу. Зокрема, вихователі були ознайомлені з основними завданнями і змістом дозвіллєвої діяльності школярів в умовах групи продовженого дня. Особливу увагу присутніх було звернуто на питання дотримання режимних моментів  в роботі ГПД.

Продовжила дану тему вихователь ГПД Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст..- дитячий садок» Магалас О.П., яка поділилась своїм досвідом роботи у даному напрямку.
         У практичній частині учасники семінару мали змогу відвідати  майстер-клас у керівника гуртка «Народні промисли»  Сокальського БДЮТ  Стецюк О.В.   В ході якого вихователі груп продовженого дня вчилися виготовляти листівки до новорічних свят у техніці ''кірігамі''  та ялинкові прикраси у вигляді фруктів (груші, яблука, кавун).
         Учасниками семінару-практикуму були схвалені методичні рекомендації з  проблеми організації дозвілля у групі продовженого дня, які сприятимуть створенню ситуації успіху в практичній діяльності вихователів.