Молоді вчителі удосконалюють педагогічну майстерність

20 січ. 2016
20 січня 2016 року у Сокальській МАН відбулося чергове засідання школи молодого вчителя біології та хімії на тему «Урок – основна форма навчально-виховного процесу». В ході засідання розглядались такі питання:

- традиційний та інноваційний уроки;

- типи уроків;

- вимоги до сучасного уроку;

- модель сучасного уроку;

- сучасні освітні технології.

Керівник школи Батіг О. І. підготувала презентації: «Сучасний урок біології»,  «Сучасний урок хімії».

Під час засідання вчителі вищої кваліфікаційної категорії, які мають звання «старший вчитель», проводили майстер-класи. Зокрема, вчитель хімії Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей» Галятовська Н.Б.провела майстер-клас з проблеми «Впровадження інноваційних технологій на уроках хімії», а вчитель біології Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3 Грицик С.Д. – «Розвиток творчих здібностей учнів через використання інтерактивних технологій навчання».

Між слухачами школи молодого вчителя, керівником , методистом РМК відбувся методичний діалог, в ході якого обговорювались питання виникнення труднощів, проблемних ситуацій в роботі молодих вчителів та шляхів їх вирішення.

Методист РМК Зажицька Г.М.