Про семінар новопризначених керівників шкіл

29 жовт. 2013
17 жовтня у районному методкабінетів проведено навчальний семінар для новопризначених керівників шкіл на тему «Планування роботи школи: системний підхід».

17 жовтня  у  районному методкабінетів проведено навчальний семінар для новопризначених керівників шкіл на тему «Планування роботи школи: системний підхід». Учасники семінару ознайомилися з основними вимогами та сучасними підходами до перспективного та річного планування роботи закладу освіти та взяли участь в обговоренні питання «Стратегічне планування розвитку школи». Молоді та малодосвідчені керівник отримали ряд методичних матеріалів відповідно теми семінару. Такі матеріали, а також презентації названого вище методичного заходу розміщено на сайті РМК (розділ «Новопризначеним керівникам»). Семінар провела завідувач РМК Галина Гібляк.