Засідання творчої майстерні

31 жовт. 2013
28 жовтня 2013р. в Хоробрівській ЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання творчої майстерні «Організація роботи шкільних екологічних об’єднань» (кер.Обушко М.Б.)

на тему: «З досвіду організації об’єднань школярів за інтересами екологічного спрямування Хоробрівської ЗШ І-ІІІ ст.»                  Члени творчої майстерні ознайомилися  з основними принципами організації роботи шкільних екологічних об’єднань у Хоробрівській ЗШ І-ІІІ ст.,зокрема, із діяльністю дитячої організації «Еко», в яку входять учні 1-4 класів та гуртка «Юні любителі природи». Дуже цікавим була вистава екотеатру «Квіткові зустрічі», яку підготували члени дитячої організації «Еко»,гуртка «Юні любителі природи» та їхні керівники-вчителі   Журавська В.Б.,Барна Д.О.

Керівник творчої майстерні –М. Б.   Обушко.