Про результати роботи ради РМК

31 жовт. 2013
30 жовтня відбулося чергове засідання ради РМК

30 жовтня відбулося чергове засідання ради РМК, під час якого схвалені досвіди педагогів району:

Гладиш Н.Р.,  вчителя  біології Волицької ЗШ І-ІІІ ст. з проблеми “Використання технологій активного навчання та розвитку критичного мислення учнів в навчально-процесі процесі з біології”, методичний посібник Прийнято рішення про схвалення названого досвіду вченою радою РМК.
-  Головко Н.Г.,  вчителя історії Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- ліцей» «Робота з історичними джерелами як засіб формування історичного мислення»;
Уманської Л.Л., вчителя української мови та літератури Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 з проблеми «Використання проектних технологій на уроках української мови та літератури з метою підвищення якості навчання та формування життєвих компетентностей учнів»;
 Харчук Н.В.,  вихователя ДНЗ № 9 м. Сокаль з проблеми   «Розвиваючі ігри як засіб розвитку творчості дошкільнят».
Також схвалено програми для занять творчих об'єднань Сокальської МАН.
Детальніше читайте на сторінці сайту "Робота ради РМК"
Голова ради Галина Гібляк