Запрошення до участі у конкурсі благодійних проектів

31 жовт. 2013
Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000» у співпраці з Інститутом проблем виховання НАПН України оголошує Сьомий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе». Університет менеджменту освіти як Національний освітній партнер Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» запрошує педагогічну спільноту до участі в названому конкурсі.

Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000» у співпраці з Інститутом проблем виховання НАПН України  оголошує Сьомий  Всеукраїнський конкурс благодійних  проектів «Добро починається з тебе». Університет менеджменту освіти як Національний освітній партнер Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» запрошує педагогічну спільноту до участі в названому конкурсі.

Протягом 2013 року педагоги та учні ЗНЗ району реалізували ряд проектів соціального напрямку (проведено конкурс соціальних проектів серед лідерів учнівського самоврядування та ін..), екологічних проектів (такі проект реалізовано у більше 10-ти закладах освіти і багато з них ставали призерами  обласної олімпіад з екології, ряду екологічних конкурсів); культурологічного напрямку.

Керівник шкіл та вчителі мають шанс залучити матеріали реалізованих проектів у названому вище конкурсі.

Умови участі у конкурсі подано у додатку,  читайте на сторінці сайту РМК «Проекти» (http://sokalrmk.klasna.com), на сайтах проекту www.ukraine3000.org.ua; www.dobri.in.ua.

Просимо ознайомити з даною інформацією про участь у конкурсі та повідомити про це РМК (Г.Гібляк) для зарахування відповідних балів у рейтингову шкалу.

Галина Гібляк.