Про моніторинг якості загальної середньої освіти

31 жовт. 2013
Розпочато заходи щодо організованого проведення у школах Сокальського району моніторингу якості загальної середньої освіти.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 №995 «Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти» та від 10.10.2013 № 1412 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 № 995», з 12.11.2013  проводитиметься моніторинг якості загальної середньої освіти серед усіх учнів 5 та 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності згідно графіка. Дослідження проводитиметься з 4-х предметів у 5 класі (за результатами навчання у початковій школі) та 12 предметами у 10 класах.  Метою моніторингу є оцінювання стану системи освіти та отримання об’єктивної інформації про її якість за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Відділом освіти та Сокальським РМК проводиться інформаційно-методична робота з питань організації. Видано наказ по відділу освіти, у школи району направлені інструктивно-методичні листи щодо проведення моніторингу. Дане питання обговорене на нараді директорів ЗНЗ І-ІІІст. 31 травня 2013р.

Детальніше про умови моніторингу читайте на сторінці сайту Сокальського РМК  "Моніторинг".