Чергове засідання ОМО

7 лист. 2013
6 листопада 2013 року на базі Угринівської ЗШ І-ІІ ступенів відбулося чергове засідання ОМО вчителів 1-их класів Забузького освітнього округу.

Розпочала його директор Угринівської ЗШ І-ІІ ступенів Заяць Вікторія Іванівна, яка провела презентацію школи з часів її заснування по сьогоднішній день, представивши її перших вчителів, директорів та видатних людей, вихідців Угринівської школи. Також ознайомила з проблемою, над якою працює школа,  розповіла про шляхи її реалізації,  представила творчі надбання педагогічного колективу, результативність навчально-виховного процесу.

Школа працює в еколого-натуралістичному напрямку, тож вчитель першого класу, Шевчук Галина Юріївна, представила урок природознавства на тему «Світ, у якому ти живеш», впродовж якого учні узагальнювали вивчене по даній темі. Оскільки тема даного методоб’єднання була «Роль гри у навчально-виховному процесі першокласників», то вчителька побудувала його змістовно та цікаво, використовуючи ігрові моменти на кожному етапі уроку. У гості до маленьких школяриків завітав герой мультиплікаційного фільму  Лумпумчик разом зі своїми друзями та цікавими завданнями. Учні розповідали про ознаки живих організмів, групували і порівнювали об’єкти живої та неживої природи, аналізували отриману інформацію, робили узагальнення та висновки. На основі дослідів визначали властивості предметів, їх смак, колір, розмір. Працювали індивідуально та в парах.  Вдало підібрана наочність та фізхвилинки допомогли учням працювати швидко та ефективно.

Не менш захоплююче пройшов виховний захід «На нас надіється Земля», який підготувала вчитель другого класу, Васьків Світлана Володимирівна. Для кожного з нас є актуальною проблема  забруднення довкілля та збереження його для наступних поколінь. Світлана Володимирівна разом з учнями досліджувала проблеми свого села.  Провели велику дослідницьку  та пошукову роботу,  здійснили екскурсії, створили екологічну стежину «Джерела мого села». В ході свята стало зрозумілим, що допомоги потребує річечка Варяжанка, джерела  з лікувальною водою, забруднена околиця. В піснях та віршах звучав крик Землі про допомогу. У сценках та гуморесках засуджувалося недбальство та байдужість людей. «Машина часу» показала страшне майбутнє, якщо люди і надалі так жорстоко поводитимуться з природою.

З теплими словами до присутніх звернулася колишній вчитель - методист школи, а сьогодні голова Союзу Українок с. Угринів  Софія Іванівна Бутринська, яка привітала усіх присутніх та вручила обереги  з рідного села.

Керівник ОМО учителів 1-их  класів

Белзького ОО