Про схвалення авторської програми вчителя Сокальського району.

19 лист. 2013
Схвалено авторську програму вчителя Двірцівського НВК "ЗШ І-ІІІст. - дитячий садок" Глюз Наталі Володимирівни "Сліпий метод друку". Вчитель створила авторську програму та пройшла нелегкий шлях для отримання грифа Міністерства освіти для власної доробки. Програма була надрукована у відомому педагогічному видавництві, а нові ідеї вчителя-новатора щодо навчання комп'ютерної грамотності учнів у школах за принципом "Вміння друкувати за європейськими стандартами - одна з умов конкурентноспроможності випускника школи" активно обговорювалася на відомих сайтах, в соціальних мережах, на різного роду семінарах, під час конкурсу "Вчитель року-2013", лауреатом якого стала Наталя Володимирівна. Діючи за правилом "Хто стукає - тому відчинять" Наталія Володимирівна отримала позитивні результати - гриф МОН для автроської програми. Це дозволить працювати за програмою у школі та пропагувати новий підхід до навчання друкувати серед вчителів інформатики шкіл району.

Схвалено авторську програму вчителя Двірцівського НВК "ЗШ І-ІІІст. - дитячий садок" Глюз Наталі Володимирівни "Сліпий метод друку". Вчитель створила авторську програму та пройшла нелегкий шлях для отримання грифа Міністерства освіти для власної доробки.  Програма була надрукована у відомому педагогічному видавництві, а  нові ідеї вчителя-новатора щодо навчання комп'ютерної грамотності учнів у школах за принципом "Вміння друкувати за європейськими стандартами - одна з умов конкурентноспроможності випускника школи" активно обговорювалася на відомих сайтах, в соціальних мережах, на різного роду семінарах, під час конкурсу "Вчитель року-2013", лауреатом якого стала Наталя Володимирівна.  Діючи за правилом "Хто стукає - тому відчинять" Наталія Володимирівна отримала позитивні результати - гриф МОН для своєї авторської програми. Це дозволить працювати за програмою у школі та пропагувати новий підхід до навчання учнів  друкувати серед вчителів інформатики шкіл району.