Наукові товариства

20 лист. 2013
Роль наукових товариств у формуванні творчих Роль наукових товариств у формуванні творчих здібностей

Таким було основне питання наради-семінару, яка проходила 14 листопада 2013 року в департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Від Сокальщини на нараду запрошені Базилевич О.І. - методист РМК та Мусій С.С. - директор Сокальської Малої академії наук учнівської молоді.

Перед присутніми виступила начальник департаменту освіти і науки

Книшик С.І. Вона зробила наголос на тому, що турбота про інтелектуальне майбутнє України займає чільне місце в Нових соціальних ініціативах Президента України.

Директор Львівської обласної МАН  Бородчук І.А. зробила аналіз діяльності районних і міських наукових товариств, малих академій у системі роботи Львівської ОМАН. У своєму виступі вона відзначила плідну і результативну Роботу Сокальської МАН по всіх напрямках діяльності.

Досвідом роботи ділилися директор Сокальської МАН Мусій С.С., директор Дрогобицького педагогічного ліцею Заєць О.В., методист Центру творчості наукового товариства учнів Кузик М.В. Виступаючі наголошували на особливостях своїх навчальних закладів та основних проблемах, які потребують нагального вирішення.

Про дистанційне навчання як  форму позашкільної освіти учнів загальноосвітніх закладів області наголосила методист ЛОМАН Знетиняк Н.Н.

Підводячи підсумки наради-семінару, начальник відділу департаменту освіти і науки Львівської ОДА Сислюк І.П. узагальнила основні завдання для розвитку творчих здібностей учнів у системі позашкільної освіти області.

Грамотами департаменту освіти і науки Львівської ОДА за сумлінну і наполегливу працю зі старшокласниками, активну участь в підготовці учнів до турнірів, конкурсів-захистів, пошук та підтримку обдарованої учнівської молоді нагороджено кращих педагогів позашкілля - Мусій С.С., Стасюк О.Ю., Кірика Ю.І. та Батіг О.І.

Базилевич Оксана,  методист Сокальського РМК