засідання методичного об’єднання вчителів 1 класу Сокальського ОО.

20 лист. 2013
12 листопада у Волицькій ЗШ І-ІІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 1 класу Сокальського ОО.

Члени методичного об’єднання  відвідали урок природознавства  на тему: «Дерева,  кущі, трав’янисті рослини», який підготувала і провела Іськевич Оксана Михайлівна.  Разом з маленькими школярами   присутні  здійснили  уявну  мандрівку  до лісу.

Урок пройшов у цікавій і доступній формі, з використанням мультимедійних технологій.  Вчителем була зроблена  велика підготовча робота: діти розповідали вірші про ліс, рослини, охорону природи. Оскільки  урок було проведено в 1 класі, вчителька підготувала багато  ігрового матеріалу.  Учні з цікавістю поділяли рослини на групи,  знаходили  «зайву» рослину, продовжували речення. Оксана Михайлівна розповіла про Червону книгу України,  звернула увагу  на охорону навколишнього середовища.

Іськевич  О.М. урок проведено згідно з вимогами  нової навчальної Програми .

З метою підвищення педагогічної майстерності  члени МО  поділились досвідом своєї роботи.  Вчителі  Махник З.Є. та  Ільницька О.В. підготували презентацію  «Педагогічна та літературна спадщина Василя  Сухомлинського – невичерпна скарбниця мудрості для вчителя».  Гонтарик Є.Я. звернула увагу на програмові вимоги до уроків навчання грамоти.

В зв’язку з тим, що в учнів початкових класів дуже часто зустрічаються дефекти   мовлення,  на  засідання  було   запрошено   вчителя - логопеда

Васьків Н.Л.  Вона ознайомила присутніх учителів з причинами порушень мовлення та методикою корекційної роботи по подоланню вад звуковимови. Показала вправи, які можна виконувати  під час проведення уроків.

Адже робота по усуненню вад мовлення у дітей повинна проводитися спільно з вчителями, логопедами та батьками.

Керівник ОМО учителів 1 кл

Сокальського ОО Шевчук Наталя Василівна