Засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО.

21 лист. 2013
20 листопада 2013 р. в Тудорковицькій ЗШ І-ІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО.

Члени методичного об’єднання  відвідали урок позакласного читання  на тему: «Поезія наших земель»,  який підготувала і провела Хома Світлана Богданівна.

Урок-зустріч був захоплюючий та творчий. Школярі мали можливість ближче познайомитися з життєвим та творчим шляхом поетес своєї місцевості: Г. П.  Хорташко та

Л. М. Гій – Шишкою, які були запрошені на урок. Учні не тільки слухали вірші поетес, а й пробували самі скласти, підібрати слова для змісту вірша, риму.

На уроці  використано різноманітні  інтерактивні методи та форми, якими  Світлана Богданівна  користувалася у процесі підготовки учнів до виразного читання.  Вдало по темі було підібрано музичний супровід.

В кінці уроку присутні відмітили, що поставленої мети Світлана Богданівна досягла. Урок провела на високому методичному рівні.

Члени ОМО відвідали виховний захід на тему «Наш Тарас Шевченко – сонце України»  присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Учні Тудорковицької школи  декламували, інсценізували уривки творів Т. Шевченка. А також було організовано виставку учнівських робіт за творами Т. Шевченка.

В заключному слові методист РМК Кулик А. С. наголосила про повагу до історичного минулого України, до сторінок історії українського народу. І як реквієм звучить «Заповіт», учні і присутні стоячи вшановують пам'ять поета, його безсмертну спадщину, яка є вершиною людського генія.

З метою підвищення педагогічної майстерності  члени МО  поділились досвідом своєї роботи. Вчитель Кривохижа І.І. підготувала доповідь «Використання інноваційних технологій в початкових класах». На думку Іванни Іванівни основною метою вчителя є пробудити і підтримати прагнення дітей до пізнання, що спонукає вчителя шукати шляхи підвищення інтересу учнів до навчання, урізноманітнюючи його зміст, форми та прийоми через використання інновацій».

Керівник ОМО учителів 3 кл Забузького ОО

Ракобовчук Ірина Миколаївна