Семінар-практикум вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів НВК “школа-дитсадок”

3 груд. 2013
27 листопада 2013 року в ДНЗ м.Великі Мости вихователі-методисти ДНЗ та заступники директорів НВК "школа-дитячий садок" зібралися для творчого спілкування, відбулося засідання семінару-практикуму на тему: «Шляхи професійного становлення молодого вихователя”.

27 листопада 2013 року в ДНЗ м.Великі Мости вихователі-методисти та заступники директорів НВК зібралися для творчого спілкування, відбулося засідання семінару-практикуму на тему: «Шляхи професійного становлення молодого вихователя”.
     Роботу семінару-практикуму за 2012-2013 н.р. проаналізувала методист РМК Шукатка І.Є., а також ознайомила з пріоритетними завданнями  методичної роботи семінару-практикуму на 2013-2014 н.р. Питання планування як один із головних засобів управління часом та про оперативний контроль слухачі мали змогу обговорити після презентації.
   Вихователь-методист ДНЗ м.Великі Мости Михальчук Н.В. поділилася досвідом роботи з питання становлення молодого вихователя, розповіла про основну мету діяльності школи молодого вихователя.
    Свій досвід роботи  продемонструвала молодий вихователь Шульгіна О.Р. Слухачі переглянули комбіноване заняття дітьми середньої групи «Подорож до бабусі». Діти показали свої знання з математики та народознавства.
     Цікаву форму методичної роботи з молодими вихователями провела вихователь-методист Михальчук Н.В. Молоді вихователі разом зі своїми наставниками продемонстрували свої знання та вміння в таких завданнях: «Дерево професійного зростання», «Проблема в парі», «Вирішення психолого-педагогічної ситуації», «Сучасний імідж вихователя».
    Учасники засідання відзначили, що призначені досвідчені наставники допомагають молодому вихователю оволодіти професійними навичками, залучають до життя педагогічного колективу, орієнтують на використання сучасних методів та прийомів роботи з дітьми на постійне поповнення своїх знань.

Методист РМК Ірина Шукатка