Семінар

12 груд. 2013
Педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня

11 грудня 2013 року в Сокальському НВК « ЗШ І-ІІІ ст №2-ліцей»    відбувся    педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня з проблеми   «Самопідготовка в ГПД як важливий чинник організації навчального процесу початкової школи».

Куртіна Н.С., методист РМК провела з учасниками семінару  круглий стіл  «Роль вихователя в ефективній організації самопідготовки школярів. Нетрадиційні форми проведення самопідготовок».Успішно пройшла презентація методичних посібників, укладених  вихователями:

-Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. вих. Івашин С.П. «Виховні заходи з використанням інтерактивних технологій»,;

-Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. вих.Солтис І.Є. «Неоціненні коштовності фольклору»;

-Варязької ЗШ І-ІІІ ст. вих.Савка О.Я. «Виховуємо на українських традиціях»;

-Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» вих. Піщак О.Я. «Фізкультхвилинки», «Осінні спостереження за природою»;

-Сілецької ЗШ І-ІІІ ст вих.Затхей Н.І. «Все про птахи»;

-В.Мостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст-ліцей» вих.Сенюк Л.В. «Українські народні ігри»; вих.. Кірик Н.І. «Вироби з природного матеріалу»; вих.Балко Н.Б. «Спортивні свята».

Керівник  методичного об’єднання  Івашин С.П.  опрацювала з присутніми  інструкції з охорони праці для вихователя ГПД.

Методист РМК Куртіна Н.С. для новопризначених вихователів   презентувала  «Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховної роботи в ГПД».