РМО вчителів - логопедів

12 груд. 2013
Засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів ОППКП.

11 грудня  на базі Сокальського логопункту   відбулось  засідання  районного методичного об’єднання   вчителів-логопедів ОППКП.

Члени методичного об’єднання  мали можливість переглянути відеоролики з проблеми формування фонетико-фонематичних процесів у дітей молодшого шкільного віку, а зокрема постановки та автоматизації звуку «Р». Вчитель-логопед Васьків Н.Л. ділилась досвідом роботи з даної проблеми. Продемонструвала високу педагогічну майстерність у використанні сучасних методів та прийомів у корекційній роботі.

Вчителі-логопеди  Дзядик Н.М., Гайдамащук Л.М., Комарницька Л.М. ділились досвідом  своєї роботи з використання ефективних методів та прийомів у корекційній роботі над формуванням фонетико-фонематичних процесів.

З метою підвищення педагогічної майстерності  членів  РМО Васьків Н.Л. підготували презентацію  «Подолонання фонетико-фонематичного недорозвинення у дітей молодшого шкільного віку».

Високу оцінку   учасники м/о  дали презентованим дидактичним посібникам, які були представлені слухачам.

Вчителі-логопеди  акцентували увагу  на тому, що запорукою результативності   корекційної роботи  Васьків Н.Л.  є високий рівень фахової майстерності, професіоналізм та тісна співпраця з батьками та педагогами.