Методичний день в Опільському НВК

27 лист. 2013
Вимоги сучасного життя потребують нових підходів до організації навчально-виховного процесу

Нині вчителі досить часто стикаються з проблемами зниження розвитку пізнавальної активності учнів, небажанням працювати самостійно та просто вчитися.

Одним із способів розвитку пізнавальної активності є використання нових інноваційних технологій, а також впровадження методу проектів, як засобу креативно-пізнавальної діяльності молодших школярів.

Ряд уроків з використанням ІКТ провели педагоги Опільського НВК в рамках методичного дня, який відбувся 26 листопада 2013 року.

Вчителі Милик С.Б. та Дмитрів Г.В. провели інтегрований урок з використанням ІКТ та проектних технологій у класі-комплекті (2 та 4 класи) «Ангел-Хоронитель. Об’ємні вироби з паперу». Інтегроване навчання позитивно впливає на розвиток самостійності, пізнавальної активності та інтересів учнів.

Цікавий та змістовний урок природознавства провела Кітор М.С.

Вчитель Гаврилів Г.І. часто використовує у своїй практиці проведення ранкових зустрічей, метою яких є співпраця, спільне навчання та створення позитивного настрою.  Ранкові зустрічі носять еколого-натуралістичне спрямування, так як це  пріоритетний напрямок роботи Опільського НВК.

Методична проблема,  над якою працюють педагоги НВК це -  «Використання проектних технологій у роботі з молодшими школярами». Як цю проблему реалізувати досить вдало і цікаво зуміла показати Ранця Л.С.

З учнями 1 класу  вчитель впроваджує проект «Наш клас має таланти». В рамках проекту діти разом з вчителем та з допомогою батьків створили учнівські портфоліо, які надзвичайно цікаво презентували під час методичного дня.

Щиро дякуємо гостям, які були присутні в нашій школі цього дня. Сподіваємось нам вдалося поділитися з ними досвідом та створити хороший настрій і бажання впроваджувати інновації у своїх   школах.

Завідувач Опільського НВК

ЗШ І ст..-дитячий садок