Про семінар директорів у Домашівській ЗШ І-ІІст.

23 груд. 2013
Відповідно до планів роботи відділу освіти та методичного кабінету, 5 грудня 2013р. у Домашівській ЗШ І-ІІ ст. проведено семінар директорів шкіл І-ІІ ст. на тему «Внутрішньошкільний контроль у школі: сучасний підхід. Контроль за станом гурткової роботи». У проведеному семінарі взяли участь директори шкіл І-ІІ ст., педагогічний та учнівський колективи Домашівської ЗШ І-ІІ ст., завідувач РМК Гібляк Г.В., головний спеціаліст відділу освіти Тот Л.Г., сільський голова Домашівської сільської ради.

Відповідно до планів роботи відділу освіти та методичного кабінету, 5  грудня   2013р. у  Домашівській  ЗШ І-ІІ ст.  проведено семінар директорів шкіл І-ІІ ст. на тему «Внутрішньошкільний контроль у школі: сучасний підхід. Контроль за станом гурткової роботи».

У проведеному семінарі взяли участь директори шкіл І-ІІ ст., педагогічний та учнівський колективи  Домашівської  ЗШ І-ІІ ст., завідувач РМК Гібляк Г.В., головний спеціаліст відділу освіти Тот Л.Г., сільський голова Домашівської сільської ради. Про результати семінару читайте на сторінці " Методичні заходи".