Нова перемога керівників шкіл Сокальщини

3 січ. 2014
На обласному етапі конкурсу "Вчитель року-2014" у номінації "Директор школи" Сокальщину представляла директор Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №4-ліцей" Драган Наталія Іванівна. Наталія Іванівна презентувала результати управління школою та досвід роботи з проблеми "Формуванння іміджу школи, що розвивається" - під час конкурсу представляла заклад, який очолює, захищала власні моделі сучасного управління школою та проект інформатизації закладу. З матеріалами конкурсанта можна ознайомитися на блозі Драган Наталії Іванівни за адресою ndragan67.blogspot.com.

На обласному етапі конкурсу "Вчитель року-2014" у номінації "Директор школи" Сокальщину представляла директор Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №4-ліцей" Драган Наталія Іванівна. Наталія Іванівна презентувала результати управління школою та досвід роботи з проблеми "Формуванння іміджу школи, що розвивається" -  під час конкурсу представила заклад, який очолює,  власні ідеї сучасного управління школою та проект інформатизації закладу. З матеріалами конкурсанта можна ознайомитися на блозі Драган Наталії Іванівни за адресою ndragan67.blogspot.com.
        Компетентне журі високо оцінило творче есе Наталії Іванівни, її заслуги щодо розвитку та реформування школи, вболівання за високу якість усіх напрямків навчально-виховного процесу,  стратегічні ідеї  щодо розвитку школи на майбутнє, інноваційність в управлінні. За результатами рішення журі кращий директор Сокальщини 2014 року став лауреатом обласного етапу.
      Висловлюємо подяку Наталії Іванівні Драган за гідне представлення освіти Сокальщини та директорського колективу   на обласному рівні