Семінар-практикум вчителів англійської мови

14 січ. 2014
Белзька школа радо вітає гостей із Сокаля

Белз – це одне з найстародавніших міст Західної України. На сьогоднішній день – одне з найменших міст України, його населення становить лише 2478 осіб. Сюди вже багато років поспіль з’їжджаються хасиди. У 1839-1845 рр. у Белзі збудовано Велику синагогу, яка стала священним місцем євреїв всього світу. Згідно з переказом, саме у белзьку синагогу мав зійти Месія, аби врятувати свій народ. Белз славиться багатьма історичними пам’ятками.

10 січня 2014 року учителі англійської мови Сокальського освітнього округу мали нагоду не лише обмінятись досвідом викладання англійської мови з своїми колегами з Белзького освітнього округу, а й відвідати визначні місця Белза та дізнатись про це славетне місто не з Інтернету чи книг, а власноруч доторкнутись до історії. Отож, перед тим, як обмінятись досвідом викладання, учителі відвідали Белзький історично-краєзнавчий музей, який налічує більш ніж 100 експонатів, відвідали каплицю св. Валентина, де знаходиться лазерна копія Ченстоховської ікони Божої Матері, а також місцеві святині.

Учителі, переповнені позитивними емоціями та враженнями перейшли у Белзьку ЗШ І-ІІІст. для проведення семінару-практикуму. Отже, своїм досвідом у сфері вивчення нових лексичних одиниць та збагаченням словникового запасу за допомогою наочності поділилась учитель Белзької ЗШ І-ІІІст. Шатрюк Г.П., секрети розвитку монологічно мовлення розкрила учитель Сокальської гімназії Олега Романіва   Матвійчук А.М., про тонкощі написання відкритої форми висловлювання розповіла вчитель Сокальської гімназії ім.. Олега Романіва, екзаменатор ЗНО з 5-ти річним досвідом, Гребеняк Т.М. Методист РМК Савчук-Царинська О.П. розповіла про процедуру проведення  Pearson Test of English, а також наголосила на важливості автентичного аудіювання на уроках англійської мови. Методист також ознайомила вчителів з проектом грузино-українського обміну школярів та численними конкурсами для вчителів англійської мови.

Оксана Cавчук –Царинська,

методист РМК