Чергове засідання ОМО.

14 січ. 2014
10 січня 2014р. на базі Белзької ЗШ І-ІІІ ст. відбулося спільне засідання окружних методичних об’єднань вчителів хімії та біології Белзького та Великомостівського освітніх округів.

Методист РМК Зажицька Г.М. привітала всіх з Новим роком і Різдвяними святами. Ганна Михайлівна звернула увагу на підготовку учнів до обласних олімпіад з біології, хімії та екології та наголосила на участі вчителів і учнів у природничих конкурсах, презентувала методичні доробки вчителів району, надруковані у фаховій пресі. Керівник  ОМО вчителів  біології та хімії Белзького о.о.Тарасюк  О. В. ознайомила з планом роботи засідання. Досвідом роботи з проблеми «Формування компетентностей самоосвіти та розвиток творчих здібностей обдарованих дітей на уроках хімії та біології » поділились вчителі біології Великомостівського НВК «ЗШ  І-ІІІ ст.-ліцей» Васько О.Я. , Безручко Л.С., хімії Белзької ЗШ І-ІІІ ст. Лемега І.П., біології та хімії Домашівської ЗШ І-ІІ ст. Гошко Г.В., Борятинського НВК «ЗШ І-ІІ ст. Баврук Н.С. Керівник ОМО вчителів біології та хімії Великомостівського о.о. Галятовська Н.Б. провела круглий стіл «Особливості роботи з обдарованими дітьми», в якому прийняли активну участь вчителі хімії та біології Белзького та Великомостівського освітніх округів. Під час роботи вчителі обмінялись  досвідом роботи , виготовленими буклетами та методичними розробками. Цікаво і змістовно провела майстер-клас «Розвиток творчих здібностей обдарованих дітей через проблемне навчання» вчитель Великомостівського НВК «ЗШ  І-ІІІ ст.-ліцей» Малицька О.Я.                                                                                                                                                     Великий інтерес викликала екскурсія, яка дала можливість доторкнутися до історії древнього міста Белз.