Чергове засідання ОМО.

17 січ. 2014
15 січня в Тартаківській ЗШ І-ІІІ ст.. пройшло спільне засідання окружних методичних об'єднань вчителів біології та хімії Тартаківського та Забузького освітніх округів на тему «Використання інноваційних технологій на уроках».

Кожен присутній отримав буклет, де були розміщені план роботи засідання, основні тези та проблеми.

Голова Тартаківського ОМО вчителів біології та хімії Покотило Г.Р. згідно плану роботи представила вчителів біології та хімії свого округу, їх досягнення; виступила з презентацією «Методичне об'єднання вчителів біології та хімії ТОО»,  де розповіла про  його роботу.

Методист відділу освіти Зажицька Г.М. розповіла про інновації в сучасній системі освіти, їх суть та проблеми, які можуть виникати. Дала поради стосовно труднощів в ході їх використання.  Присутні мали змогу переглянути презентацію вчителя біології  Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст.. Дмитрук О.В. «Використання  інноваційних технологій на уроках біології». Прослухали змістовний виступ  про саму суть інновації, її новизну  та трактування з погляду різних видатних педагогів та від вчителя самого.   Вчитель біології Забузької ЗШ І-ІІІ ст.. Касьян О.М. нагадала всім присутнім про інтерактивні технології, які є вагомою складовою інноваційних технологій.

Вчителі  даних округів ідуть в  ногу з інноваціями  в  освіті. Широко застосовують елементи  інноваційних  технологій в своїй роботі, про що свідчать майстер-класи  проведені вчителями. Так ,вчитель біології  Переспівської ЗШ І-ІІ ст.. Покотило Г.Р. показала роботу в  групах  на  уроці узагальнення знань з розділу «Покритонасінні». Вчитель хімії Лучицького НВК  «школи-сад» Петрига О.Г.  представила роботу в парах   на уроці «Генетичний зв'язок між класами неорганічних сполук». Вчитель біології Забузької ЗШ І-ІІІ ст. Касьян О.М. провела активізуючи вікторину з теми «Птахи». Вчителі - учні активно працювали, заробляли бали для себе та  своїх команд, які були визначені в ході проведених  майстер-класів, і раділи за перемоги.

Вчитель біології Варязької  ЗШ І-ІІІ ст.Кріцак Н.Я. провела майстер-клас  щодо застосування проблемного навчання на своїх уроках з використанням ігор,   а   Деленко  С. П., вчитель хімії  Савчинської ЗШ І-ІІІ ст.поділилась досвідом роботи з використання технологій  критичного мислення на уроках  та роздала присутнім пам’ятки-рекомендації  щодо даної проблеми.

Надія Кріцак – керівник ОМО  вчителів біології і хімії Забузького ОО