Обмін досвідом

17 січ. 2014
16 січня у приміщенні Забузької школи відбулося спільне засідання вчителів 1–х та 2–х класів Забузького і Тартаківського освітніх округів.

16 січня у приміщенні Забузької школи відбулося спільне засідання вчителів 1–х та 2–х  класів Забузького і  Тартаківського освітніх округів. Засідання відзначилося плідною співпрацею між вчителями по обміну досвідом впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

В ході засідання було висвітлено основні проблеми у роботі за новими стандартами освіти та шляхи їх вирішення. Учителі обмінювалися творчими здобутками , інноваційними ідеями, методичними рекомендаціями. Спільно підготовлено та складено календарно – тематичне планування для роботи у ІІ семестрі, опрацьовано  наказ МОН України від 21.08.13р. за №1222 про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів .

Спільне засідання посприяло кращій підготовці вчителів до їх подальшої роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Штокалко О.Я

керівник ОМО Забузького ОО