ОМО учителів 1 класів Забузького ОО

7 лют. 2014
5 лютого на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання ОМО вчителів перших класів Забузького освітнього округу.

Вчитель Кіндратюк Зоряна Богданівна представила колегам урок з навчання грамоти (читання) на тему «Закріплення звукового значення букви «же». Читання слів. Опрацювання тексту. Словниково-логічні вправи».

Оскільки, відповідно до нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти, актуальними завданнями є оволодіння ключовими компетентностями, які передбачають особистісно-соціальний та інтелектуальний розвиток учнів, формуються на міжпредметній основі та є інтегрованим результатом предметних та міжпредметних зв′язків, Зоряна Богданівна підібрала такі  форми та методи роботи, які допомогли учням відразу включитися в навчальний процес, активно працювати впродовж цілого уроку та без надмірної втоми засвоювати набуті знання.

Першокласники з казковим героєм «Лісовичком» виконали багато  індивідуальних завдань та працювали в парі. Мультимедійна презентація   допомагала сконцентрувати увагу учнів. На уроці вчитель застосувала міжпредметні зв′язки з образотворчим мистецтвом, природознавством, музикою , що допомагали збагатити словниковий запас учнів та розвивати  зв’язне мовлення.  На протязі уроку учні виразно читали, виконували звуко-буквенний аналіз слів, будували речення за малюнком, відповідали на запитання до тексту, відгадували загадки, а також виконали багато завдань творчого змісту.

Виховний захід на тему «Казкова ніч у бібліотеці», який підготувала  вчитель Войтко І.Б. був не менш пізнавальним та цікавим. Це дійство заохочувало дітей до читання художніх книжок. Казкові персонажі ознайомили присутніх з історією виникнення книги, бібліотеки та застерегли від поганого ставлення до книг,  просили бережливо до них відноситися  і дотримуватися правил користування книгою. Пролунало багато повчальних віршів, цікавих інсценізацій та пісень. Особливо зачарував глядачів таночок-інсценізація  «Бджілки та  ведмедик».

На  засіданні ОМО вчителі провели методичний діалог на тему «Чому інноваційні технології успішні в початкових класах?», заслухали доповідь «Формування та розвиток творчої особистості молодшого школяра» вчителя Войславицької ЗШ І-ІІ ступенів,  ознайомилися з новинками науково-методичної літератури та обмінялися досвідом.

Підсумок даного засідання підвела методист РМК Кулик А.С.

Керівник ОМО 1 –х класів Забузького ОО

Ранця Людмила Степанівна