Нарада заступників директорів ЗНЗ

19 лют. 2014
18 лютого відбулася інструктивно-методична нарада районного методичного кабінету із заступниками директорів ЗНЗ І-ІІІст.

18 лютого відбулася інструктивно-методична нарада

районного методичного кабінету із заступниками директорів  ЗНЗ І-ІІІст.

На нараді обговорені питання за результатами ескретизи діяльності ЗНЗ:

№з/п

Зміст питання

Доповідач

1.

Підготовка вчителів до впровадження нових державних стандартів та навчальних програм у початкових класах. Стан викладання математики у початкових класах відповідно нових державних стандартів  (Ільковицький НВК «ЗШ І-ІІІст.- дитячий садок», Стенятинська ЗШ І-ІІІст.)

Кулик А.С.

2.

Підготовка вчителів до впровадження нових державних стандартів та навчальних програм з української мови Виконання навчальної програми з української мови у 5 класах  у школах Сокальського округу (Поторицька ЗШ І-ІІІ ст.,  Сокальська СШ І-ІІІст. №3)

Плюхін Л.Б.

3.

Психологічний супровід  адаптації учнів 1-х та 5-х класів до навчання в школі  у ЗНЗ Сокальського ОО.

Фенчин Г.М.

4.

Результативність використання годин варіативної частини навчального плану з історії ( Угнівська, Волицька ЗШ І-ІІст., Ільковицький НВК «ЗШ І-ІІІст. – дитячий садок»)

Дзьоба А.М.

5.

Про стан функціонування сайтів ЗНЗ

Гібляк Г.В.

6.

Про стан інноваційної діяльності у ЗНЗ району

Гібляк Г.В.

Також обговорено питання щодо закінчення навчального  року, організацію заходів для учнів і вчителів у ІІ семестрі 2013-14 н.р.., організацію курсів та атестації учителів шкіл.

Завідувач РМК Галина Гібляк