Засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО

18 лют. 2014
19 лютого 2014 р. в Савчинській ЗШ І-ІІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО.

Члени методичного об’єднання відвідали урок української мови на тему : «Роль прийменників у реченні. Підсумок за темою «Іменник», який підготувала та провела Борковська Ірина Іванівна.

Урок відзначився чіткістю планування, доступністю викладу матеріалу, творчим підходом.  Значну увагу Ірина Іванівна приділяла індивідуальній і диференційованій роботі, для цього використовувала дидактичні картки, тестові завдання.

Урок Ірина Іванівна провела на високому методичному рівні, вміло поєднала традиційні та інтерактивні форм і методи навчання.

Члени МО відвідали  виховний захід на тему «Великий Кобзар - наш Духовний батько, творець і рятівник української мови й всієї нації» - це ще одна нагода доторкнутися до променів яскравої геніальності Великого Кобзаря. Для проведення даного літературно-мистецького заходу було залучено учнів початкової школи. Всі присутні   мали можливість осягнути глибину творчої спадщини Тараса Шевченка через пісні, поезію,  музику.

Під час засідання вчитель  Варязької  ЗШ І-ІІІ ст. Тимків М.К.,  внесла свої інноваційні новинки до методичної скриньки членів МО,  виступила з доповіддю на тему: «Активізація творчої активності школярів на уроках в початковій школі». Головним завданням школи, на думку Марії Купріянівни є не вчити, а навчити вчитись, підготувати учня до безперервного самостійного навчання. Успіх залежить від соціального оточення, форми та методів навчання.

Керівник ОМО учителів 3 класу

Забузького ОО Ракобовчук І. М.