засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Сокальського ОО.

14 лют. 2014
12.02.2014р. на базі Жвирківської ЗШ І-ІІІст. було проведено методичне об’єднання вчителів 4 класів Сокальського округу з проблеми «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей на уроках в початкових класах».

Під час засідання було розглянуто ряд питань, які стосувалися розумового та пізнавального розвитку здібностей через використання ІКТ, диференціацію навчання, використання нестандартних форм навчання. Свою роботу над даною проблемою  узагальнили виступами, доповіддю, презентаціями такі члени методоб’єднання, як: Максимець В. С. (Cокальська СШ І-ІІІ ст. №3), Савка О. М. (Зубківський НВК «ЗШ І ст..-дитячий садок»), Лозинська І.А (Поторицька ЗШ І-ІІІ ст.), Марущак Г.Г.(Сокальський НВК «ЗШ І – ІІІ ст.№2-ліцей»).

Жваво проходив педагогічний діалог з питання «Підготовка четвертокласників до ДПА», в якому взяли участь усі члени методоб’єднання. Щоб покращити засвоєння матеріалу і полегшити працю учням, було висунуто ряд пропозицій щодо проведення різних форм роботи з  збірниками завдань із ДПА.

Вчителі відвідали і обговорили урок з розвитку мови у 4 класі, який провела  Залога І.Я. на тему «Що у серці твоєму, дитино?» Метою якого було розвинути усне зв’язне мовлення, творчу уяву учнів, навчити збагачувати мовлення прикметниками, синонімами, виховувати почуття любові, доброти, милосердя. Урок української мови був тісно пов'язаний з художньою творчістю дітей.

Вчителем Куць О. Я. було проведено виховний захід «Чарівні звуки, рідне слово—це моя сердечна українська мова». Метою вчителя було розширити знання учнів про українську мову, показати її красу, багатство та велич за допомогою поетичного слова, українського фольклору; викликати бажання любити рідну мову, свій народ, рідну землю. Захід було проведено на високому методичному рівні.

Керівник ОМО учителів Сокальського ОО

Шульган Л.І.