21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Заходи до Дня рідної мови
19 лют. 2015

ОМО вчителів української мови та літератури Сокальського округу

18 лютого в Сокальському НВК «ЗСШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» відбулось підсумкове засідання вчителів української мови та літератури Сокальського округу.

Виїзне засідання вчителів англійської мови Сокальського ОО

«Вивчаємо історію рідного краю»
17 лют. 2015

Методоб’єднання керівників гуртків позашкільних навчальних закладів

12 лютого 2015 року у стінах Сокальської станції юних техніків відбулося методичне об’єднання керівників гуртків позашкільних навчальних закладів
17 лют. 2015

ОМО вчителів української мови та літератури Тартаківського округу

11 лютого 2015 року о 10.00 у Тартаківській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання окружного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури.

Перемога юного зоолога

10-12 лютого 2015 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру (м.Київ) проходив фінальний етап ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. До участі у конкурсі були запрошені школярі – переможці обласних етапів.

Комплексний залік

Районний методичний кабінет повідомляє графіки складання комплексних заліків педагогічними працівниками ЗНЗ, ПНЗ та ДНЗ, атестованими у 2011 роц

Комплексний залік

Районний методичний кабінет просить надіслати на адресу [email protected] списки педагогічних працівників школи, атестованих у 2011 році, за надісланою формою на шкільні електронні адреси.

Педагогічний практикум вихователів ГПД

12 лютого 2015 року в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» відбувся педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів ГПД засобами новітніх педагогічних технологій».
11 лют. 2015

Перший конкурс методичної майстерності

Сокальський районний методичний кабінет оголосив конкурс для молодих педагогів, які розпочали професійну діяльність "Моя перша педагогічна знахідка". У 2014/15 навчальному році молоді педагоги змагатимуться у номінаціях "Кращий проект", "Педагогічна знахідка", "Професійний розвиток: побудова власної траєкторії", "Педагогічний блог". Конкурсні матеріали приймаються до 20 березня 2015р. Голова оргкомітету Галина Гібляк (завідувач РМК).