15 груд. 2014

«Олімпійське лелеченя» в Сокальському освітньому окрузі

10.12.2014р. в спортивному залі Сокальської ДЮСШ «Соколяни» відбулися змагання Сокальського освітнього округу серед школярів 5-6 класів за програмою «Олімпійське лелеченя», яке проходить під егідою Національного Олімпійського Комітету України. Програма «Олімпійського лелеченя» передбачає спортивну, освітню та культурну частини.
12 груд. 2014

Конкурс педагогічної майстерності

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – зростити людину. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль , вчасно підтримати у скрутний час, розрадити в горі й біді, а ще – бути цікавим, дати глибокі знання , бути вимогливим до себе і людей. Це вчитель. У його серці горить незгасна свіча добра, людяності, таланту, яка світить іншим і запалює свічі у їхніх серцях.
11 груд. 2014

Позакласний захід "Merry English"

03 грудня у Стаївській ЗШ І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука вчителем англійської мови Ігнатюк М.В. було проведено свято “MERRY ENGLISH”
11 груд. 2014

УСІМ, КОМУ ГОРДЕ ЙМЕННЯ «УЧИТЕЛЬ»

03-04 грудня 2014 року в Сокальській МАН відбувся конкурс „Учитель року-2015” у номінації «українська мова та література».
11 груд. 2014

2 грудня 2014 року у Варязькій ЗШ І-ІІІ ст. відбулося методоб’єднання вчителів трудового навчання Забузького освітнього округу. На даному засіданні відбувся обмін досвідом з теми «Конструкційні матеріали та їх вибір», заслухано доповідь вчителя Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» Бика Петра Степановича з теми «Українська народна вишивка», проведено та обговорено відкритий урок у 6 класі «Види оздоблення» вчителя Варязької ЗШ І-ІІІ ст. Щудла Анатолія Ярославовича
10 груд. 2014

Чергове засідання Школи молодих педагогів математики, фізики та інформатики

4 грудня 2014 року у Сокальській гімназії ім. О. Романіва своє друге засідання провела Школа молодих педагогів математики, фізики та інформатики району.
5 груд. 2014

Засідання ОМО вчителів 2 класу Забузького ОО

3 грудня Ульвівський НВК «ЗШ І-ІІступенів – дитячий садок» радо зустрічав гостей. На педагогічні гостини сюди завітали вчителі других класів Забузького освітнього округу. Тут вони мали можливість поділитися досвідом впровадження нового Державного Стандарту початкової загальної освіти. Детальніше розглянули додаток до листа Міністерства освіти і науки України щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень. Оглянули виставку дитячих портфоліо. Відвідали урок розвитку зв’язного мовлення у другому класі, який представила вчитель Матолінець Тетяна Володимирівна.
4 груд. 2014

Підсумки конкурсу "КОЛОСОК-2014" (осінь)

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.11 р. № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «КОЛОСОК» та листа Міністерства освіти і науки України від 03.06.14 № 2/2-14-812-14 «Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК» у 2013–2014 н. р. та організацію конкурсу «КОЛОСОК» у 2014–2015 н. р.», з метою ефективної реалізації Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року в частині формування інтересу учнівської молоді до природничо-математичних наук та пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань, 21 листопада 2014 року відбувся осінній етап Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу „КОЛОСОК” для учнів 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
4 груд. 2014

Засідання ОМО вчителів 1 класів Сокальського ОО

2 грудня в Комарівській ЗШ І ст. відбулося засідання ОМО вчителів 1 класів Cокальського ОО на тему: «Використання інноваційних технологій на уроках в початкових класах».
3 груд. 2014

Засідання ОМО вчителів 2 класів Сокальського ОО

2 грудня 2014 р. у Комарівській ЗШ I ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 2 класу Сокальського ОО. Чоп Любов Романівна провела урок християнської етики на тему: «Ми – одна родина».