3 груд. 2014

Засідання семінару-практикуму для вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів НВК «школа-дитячий садок»

27 листопада на базі Сокальського ДНЗ №7 відбулося засідання семінару-практикуму для вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів НВК «школа-дитячий садок». Робота була спрямована на вивчення самоосвітньої діяльності педагогів у сучасному ДНЗ.

Засідання ОМО вчителів математики та фізикиТартаківського ОО

26 листопада 2014 року на базі Переспівської ЗШ І – ІІ ступенів відбулось спільне засідання вчителів математики та фізики Тартаківського освітнього округу з проблеми «Використання ІКТ на уроках математики і фізики».

Мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

29 листопада 2014р. було проведено ІІ-ий етап мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка.

Конкурси з української мови ім.. Петра Яцика

22 листопада 2014 року було проведено ІІ-ий етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
1 груд. 2014

Засідання ОМО вчителів 1 класу Забузького ОО

«Навчання повинно бути цікавим» саме під таким девізом 26 листопада 2014 року у стінах Опільського НВК «ЗШ І ст.- дитячий садок» відбулося засідання ОМО вчителів 1 класу Забузького освітнього округу з проблеми «Формування природознавчої компетентності молодших школярів в умовах впровадження Державного стандарту початкової школи».
28 лист. 2014

Засідання ОМО вчителів математики Забузького ОО

20 листопада 2014 року у Савчинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання ОМО вчителів математики Забузького освітнього округу. В його рамках відбувся виховний захід “Математичні розваги” (підготувала вчитель Савчинської ЗШ І-ІІІ ст. Харкевич Г. Я.) і круглий стіл на тему: ”Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках” (провела вчитель Савчинської ЗШ І-ІІІ ст. Лопушанська Л. М.).
27 лист. 2014

Окружне методичне об’єднання вчителів світової літератури

24 листопада 2014 року в Сокальському НВК «ЗШ І- ІІІ ст. №2-ліцей» відбулося окружне методичне об’єднання вчителів світової літератури
27 лист. 2014

Методичне об'єднання вчителів фізичної культури

20 листопада 2014 року відбулося методоб’єднання вчителів фізичної культури Сокальського освітнього округу.
27 лист. 2014

Виставка творчих робіт дошкільнят «Омріяна Україна очима дітей».

26 листопада в історико-краєзнавчому музеї Сокальщини відкрилася виставка дитячих творчих робіт та малюнків на тему «Омріяна Україна очима дітей». Організатором заходу є районний методичний кабінет відділу освіти Сокальської РДА.
27 лист. 2014

Педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня ЗНЗ району.

го дня з проблеми “Розвиток творчих здібностей учнів ГПД засобами новітніх педагогічних технологій. Самопідготовка в ГПД як важливий чинник організації навчального процесу початкової школи».