Чергове засідання ОМО.

16 січня у приміщенні Забузької школи відбулося спільне засідання вчителів 1–х та 2–х класів Забузького і Тартаківського освітніх округів.

Чергове засідання ОМО.

15 січня в Тартаківській ЗШ І-ІІІ ст.. пройшло спільне засідання окружних методичних об'єднань вчителів біології та хімії Тартаківського та Забузького освітніх округів на тему «Використання інноваційних технологій на уроках».
17 січ. 2014

Конкурс педагогічної майстерності вчителівсвітової літератури

Конкурсу педагогічної майстерності на кращу презентацію до уроку зі світової літератури до 205-ї річниці від дня народження Миколи Гоголя на тему «Микола Гоголь і Україна»
16 січ. 2014

Завершено І етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015" серед педагогів ЗНЗ Сокальського району. У конкурсі взяли участь 18 учителів, які продемонстували свої педагогічні таланти.

Виставка цінних Кобзарів

16-17 березня 2014р. педагоги Сокальщини змогли відвідати виставку цінних "Кобзарів". Більше тридцяти експонатів "Кобзарів" та інших збірок творів Великого Тараса Шевченка представили на виставку вчителі шкіл району. Найстарішу книгу - збірку поезій "На засланю. 1847-1857" , надруковану на початку століття, привезла на виставку директор Переспівської ЗШ І-ІІст. Дідич Ольга Дмитрівна. Цікавими були старовинні, сучасні, ювілейні збірки, які є реліквіями та частиною історії цілих родин. Більше про виставку читайте на сторінц сайту, присвяченій 200-річччю з Дня народження Т.Г. Шевченка.
16 січ. 2014

Педагогічні читання "Використання творчої спадщини Великого Кобхаря: педагогічний аспект"

Традиційно, у першій половині зими, у системі методичної роботи проводяться районні шкільні, окружні та районні педагогічні читання, завдання яких підвищувати рівень професійних знань, виявляти та поширювати кращі педагогічні ідеї, нові науково-методичні дослідження педагогів району з актуальних проблем педагогіки. У рік вшанування Т.Г. Шевченка, районні педагогічні читання було присвячено цікавій темі «Використання творчої спадщини Великого Кобзаря: педагогічний аспект». Захід відбувся 16 січня 2013 р. у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2- ліцей». Гостей привітали головний спеціаліст відділу освіти Тот Любов Григорівна та завідувач РМК Гібляк Галина Василівна. Із своїми творчими дослідженнями виступили двадцять педагогів шкіл району. Педагогічні читання супроводжувалися виставкою педагогічних та творчих доробок, присвячених творчості Шевченка. Слухачами педчитань та гостями виставки було більше ста п’ятдесяти педагогів усіх шкіл району. Ведучою заходу була заступник директор Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №2- ліцей» Галина Мигасюк. Організаторами свята виступив районний методичний кабінет та дирекція Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №2- ліцей». Інформаційний супровід заходу здійснювали юні журналісти Сокальської СШ І-ІІІст. №3 Мигаль та Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5 Дідик Вікторія та Іванишин Мирослава. Усі матеріали педчитань будуть розміщені на сторінці «До 200-річчя Т.Г. Шевченка». Голова оргкомітету Г.Гібляк

Чергове засідання ОМО.

10 січня 2014р. на базі Белзької ЗШ І-ІІІ ст. відбулося спільне засідання окружних методичних об’єднань вчителів хімії та біології Белзького та Великомостівського освітніх округів.
14 січ. 2014

Великомостівський НВК "ЗШ І-ІІІ ст-ліцей" радо вітає гостей.

10 січня 2014 року на базі Великомостівського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. – ліцей» було проведено спільне засідання ОМО вчителів 4-х класів Великомостівського та Белзького освітніх округів.

Семінар-практикум вчителів англійської мови

Белзька школа радо вітає гостей із Сокаля
12 січ. 2014

Спільне засідання ОМО учителів 1-2 классів Сокальського ОО

10 січня 2014р. у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. №4- ліцей» відбулося спільне засідання окружного методичного об’єднання вчителів 1-2 класів Сокальського округу, на якому виступили методист відділу освіти Кулик А.С. та вчителі округу, які поділилися своїм досвідом, щодо специфіки викладання предметів за новими державним стандартом.