3 січ. 2014

Нова перемога керівників шкіл Сокальщини

На обласному етапі конкурсу "Вчитель року-2014" у номінації "Директор школи" Сокальщину представляла директор Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №4-ліцей" Драган Наталія Іванівна. Наталія Іванівна презентувала результати управління школою та досвід роботи з проблеми "Формуванння іміджу школи, що розвивається" - під час конкурсу представляла заклад, який очолює, захищала власні моделі сучасного управління школою та проект інформатизації закладу. З матеріалами конкурсанта можна ознайомитися на блозі Драган Наталії Іванівни за адресою ndragan67.blogspot.com.
3 січ. 2014

Педагоги Сокальщини знову кращі

Переможці районного етапу конкурсу "Вчитель року-2014" у чотирьох номінаціях стали лауреатами обласного етапу. Це перша рейтингова позиція в області.
23 груд. 2013

Про семінар директорів у Домашівській ЗШ І-ІІст.

Відповідно до планів роботи відділу освіти та методичного кабінету, 5 грудня 2013р. у Домашівській ЗШ І-ІІ ст. проведено семінар директорів шкіл І-ІІ ст. на тему «Внутрішньошкільний контроль у школі: сучасний підхід. Контроль за станом гурткової роботи». У проведеному семінарі взяли участь директори шкіл І-ІІ ст., педагогічний та учнівський колективи Домашівської ЗШ І-ІІ ст., завідувач РМК Гібляк Г.В., головний спеціаліст відділу освіти Тот Л.Г., сільський голова Домашівської сільської ради.
12 груд. 2013

РМО вчителів - логопедів

Засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів ОППКП.
12 груд. 2013

Семінар

Педагогічний практикум вихователів груп продовженого дня
3 груд. 2013

Семінар-практикум вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів НВК “школа-дитсадок”

3 груд. 2013

Про підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2014"

Завершено І тур Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2014". Цьогоріч на звання кращого вчителя Сокальщини змагалися 26 вчителів. Переможцями стали: у номінації "Географія" - вчитель Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №2-ліцей" Недоступ С.М.; у номінації "Світова література" - вчитель Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №2-ліцей" Наливайко О.Є., у номінації "Трудове навчання" - вчитель Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №2-ліцей" Бубела Т.В.; у номінації "Вчитель початкових класів - вчитель Великомостівського "НВК "ЗШ І-ІІІст.- ліцей" - Струк І. М. На обласному етапі конкурсу у номінації "Директор школи" район представлятиме Драган Н.І., директор Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №4 - ліцей". Вітаємо переможців та бажаємо вдалого виступу на обласному етапі педагогічних змагань. Детальніше читайте на сторінці "Педагогічні конкурси". Галина Гібляк.
27 лист. 2013

Методичний день в Опільському НВК

Вимоги сучасного життя потребують нових підходів до організації навчально-виховного процесу
21 лист. 2013

Засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО.

20 листопада 2013 р. в Тудорковицькій ЗШ І-ІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО.
20 лист. 2013

Конкурс "Вчитель року - 2014"

14 листопада 2013 року на базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. № 4- ліцей» відбувся районний етап конкурсу «Учитель року – 2014» в номінації «початкові класи».