20 лист. 2013

засідання методичного об’єднання вчителів 1 класу Сокальського ОО.

12 листопада у Волицькій ЗШ І-ІІІ ст. відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 1 класу Сокальського ОО.
20 лист. 2013

Наукові товариства

Роль наукових товариств у формуванні творчих Роль наукових товариств у формуванні творчих здібностей
19 лист. 2013

Конкурс "Вчитель року -2014"

Конкурс "Вчитель року - 2014" у номінації "світова література"
19 лист. 2013

Про схвалення автроської програми вчителя Сокальського району.

Схвалено авторську програму вчителя Двірцівського НВК "ЗШ І-ІІІст. - дитячий садок" Глюз Наталі Володимирівни "Сліпий метод друку". Вчитель створила авторську програму та пройшла нелегкий шлях для отримання грифа Міністерства освіти для власної доробки. Програма була надрукована у відомому педагогічному видавництві, а нові ідеї вчителя-новатора щодо навчання комп'ютерної грамотності учнів у школах за принципом "Вміння друкувати за європейськими стандартами - одна з умов конкурентноспроможності випускника школи" активно обговорювалася на відомих сайтах, в соціальних мережах, на різного роду семінарах, під час конкурсу "Вчитель року-2013", лауреатом якого стала Наталя Володимирівна. Діючи за правилом "Хто стукає - тому відчинять" Наталія Володимирівна отримала позитивні результати - гриф МОН для автроської програми. Це дозволить працювати за програмою у школі та пропагувати новий підхід до навчання друкувати серед вчителів інформатики шкіл району.

Про конкурс авторських програм

Райметодкабінет оголосив районний конкурс на кращу авторську програму факультативу, гуртка
19 лист. 2013

Про проведення районного конкурсу “Вихователь-методист року”

13 лист. 2013

Конкурс серед школярів

Український католицький університет проводить конкурс на тему духовного начала у творчості Тараса Шевченка
12 лист. 2013

Нові творчі доробки педагогів

У жовтні 2013 радою Сокальського РМК розглянуто та схвалено методичні доробки педагогів району. Про їх авторів та зміст можна прочитати на сторінці "Творчий вчитель Сокальщини. Методичні доробки"
7 лист. 2013

Чергове засідання ОМО

6 листопада 2013 року на базі Угринівської ЗШ І-ІІ ступенів відбулося чергове засідання ОМО вчителів 1-их класів Забузького освітнього округу.
5 лист. 2013

Конкурс проектів виховних справ «Тарас Шевченко і наш край»,

27 жовтня відбувся районний конкурс виховних справ «Тарас Шевченко і наш край», присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка