9 жовт. 2013

Данко, який вів свою педагогіку на чисті джерела пізнання

26 вересня 2013 року Пинка Н.М. представляла наш район на обласній науково-практичній конференції «Актуальні ідеї педагогічної системи В.О.Сухомлинського у навчальних закладах Львівщини: втілення і перспективи», яка присвячена 95-ій річниці від дня народження Василя Сухомлинського.

Засідання клубу педагогічної майстерності Ім.Василя Сухомлинського

25 вересня 2013 року у Сокальському НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№4-ліцей" відбулося святкове засідання клубу педагогічної майстерності ім. Василя Сухомлинського, під керівництвом учителя - методиста Пинки Н.М.

Педагогічні читання

Оголошено тему педагогічних читань для педагогів Сокальського району

ОМО учителів 2 класів Белзького ОО

З метою підвищення професійної майстерності й активізації творчого потенціалу педагогів району, обміну досвідом роботи з проблеми удосконалення сучасного уроку 03.10.203 року у Себечівській ЗШ І – ІІ ст. було проведено засідання ОМО учителів 2 класів Белзького ОО.

Конкурс "Вчитель-новатор"

Про участь у конкурсі "Вчитель-новатор"

Нарада РМК

8 жовтня проведено робочу нараду РМК
8 жовт. 2013

Школа молодого вчителя української мови

25 вересня в стінах Сокальської гімназії ім.Олега Романіва відбулось засідання школи молодого вчителя української мови, керівник - Трошина Оксана Михайлівна, вчитель української мови Сокальської гімназії ім.Олега Романіва. Учасниками школи є вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, стаж роботи яких не перевищує п’ять років роботи в школі.
7 жовт. 2013

Увага! Олімпіади

Видано наказ відділу освіти Сокальської РДА "Про проведення І та ІІ етапів олімпіад з навчальних предметів у 2013-14 н.р." (визначено графіки, умови участі)
7 жовт. 2013

МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ ЗА ДЕМОКРАТІЮ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ В ШКОЛІ

23-27 вересня 2013 року у дитячому санаторно-оздоровчому таборі «Ласпі» (Автономна Республіка Крим) пройшов Молодіжний форум за демократію та права людини в школі, організаторами якого були Європейський центр Вергеланда (Королівство Норвегія), Рада Європи, Міністерство освіти і науки України та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.
2 жовт. 2013

Курси підвищення кваліфікації

організація і проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у жовтні-грудні 2013 року