Семінар - практикум учителів хімії

26 жовтня 2015 року у приміщенні Сокальської Малої Академії Наук відбувся проблемний семінар-практикум вчителів хімії з теми «Використання методів технології розвитку критичного мислення під час вивчення нового матеріалу на уроках хімії» на базі досвіду вчителя-методиста Савчинської ЗШ І-ІІІ ступенів Деленко С.П.

Засідання школи молодого вихователя

28 жовтня 2015 року на базі ДНЗ м. Белз (завідувач Дністрянська Г.М.) відбулося засідання школи молодого вихователя.

Семінар - практикум учителів біології

23 жовтня 2015 року у Волицькій ЗШ І-ІІІ ст. відбувся проблемний семінар-практикум на базі досвіду вчителя біології вчителя –методиста школи Гладиш Н.Р., у якому взяли участь методист РМК Зажицька Г. М. та вчителі біології Сокальщини.
29 жовт. 2015

Семінар - практикум учителів початкових класів

23 жовтня в Острівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок» відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: «Удосконалення уроків літературного читання з метою вироблення навичок швидкого, правильного, свідомого та виразного читання учнів». Заняття провела учитель-методист Новікова Наталія Олексіївна.
26 жовт. 2015

Юний дослідник Сокальщини

переможець ІІ етапу Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи - 2015».
26 жовт. 2015

РМО вихователів різновікових груп з пізнавального розвитку

22 жовтня 2015 року на базі ДНЗ с.Стенятин відбулося засідання методичного об’єднання для вихователів різновікових груп.
21 жовт. 2015

Засідання школи молодих педагогів

Педагогічне становлення молодих вчителів «Я крокую до майстерності»
20 жовт. 2015

Сурми звитяги

Гала-концерт переможців районного фестивалю – конкурсу «Сурми звитяги»
20 жовт. 2015

Засідання творчої групи з екологічного напрямку

15 жовтня на базі ДНЗ смт.Жвирка відбулося засідання районної творчої групи для вихователів, які працюють в екологічному напрямку.
19 жовт. 2015

Вітаємо з перемогою юних біологів Сокальщини!

17 жовтня 2015 року відбувся І (обласний) етап XІV турніру юних біологів. Наш район представляла команда слухачів Сокальської МАН у складі: Козири Романа – учня 11 класу Поторицької ЗШ І-ІІІ ст., Марцинюк Ірини – учениці 11 класу Сокальської гімназії, Бедя Богдана – учня 11 класу Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3, Ковальчук Марії – учениці 10 класу Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст., Верхолюк Анастасії – учениці 10 кл. Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. В турнірі брали участь 9 команд, які представляли різні райони області.