23 квіт. 2015

До відома випускників!

24 квітня ЗНО-ДПА з української мови та літератури. Пункти тестування –Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей», Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей», Сокальська гімназія ім.О.Романіва.
16 квіт. 2015

РМО вчителів української мови та літератури

15 квітня в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» відбулось підсумкове районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури.
9 квіт. 2015

Перший конкурс молодих педагогів

Вже третій рік поспіль методичний кабінет проводить педагогічний конкурс "Моя перша педагогічна знахідка" для педагогів, які розпочали професійну діяльність. Цьогоріч участь в конкурсі взяли молоді педагоги ЗНЗ району, які мають стаж педагогічної роботи до 2 років (прийняті на роботу до початку 2013/14 н.р.). На розгляд журі представлено 20 педагогічних доробок у різних номінаціях («Опис ідеї освітнього чи навчального проекту для школярів» - 7 робіт, «Опис методичної знахідки (технології, форми, методу чи прийому навчання, який вчитель використовує (почав використовувати) на практиці)» - 10 робіт, «Опис проекту «Побудова власної траєкторії професійного зростання» - 1 робота, «Презентація першого власного педагогічного блогу (сайту)»- 2 роботи. Компетентне журі конкурсу оцінило роботи та визначило переможців.
7 квіт. 2015

Лідер року - 2015

27 березня 2015 року в Сокальській СШ І-ІІІ с. №3 відбувся конкурс «Лідер року - 2015»
7 квіт. 2015

Перший професійний старт: про конкурс молодих педагогів Сокальщини «Надія-2015»

Перший професійний старт: про конкурс молодих педагогів Сокальщини «Надія-2015». 26 березня у Сокальській СШ І-ІІІст. №3 відбувся ювілейний районний конкурс молодих педагогів «Надія-2015». Його щорічно організовує Сокальський районний методичний кабінет спільно з дирекцією Сокальської СШ І-ІІІст. №3 (директор – Бобрецький Микола Зіновійович) За 15 років у конкурсі взяли участі більше 150-ти конкурсантів. Конкурс став добрим стартом для професійного розвитку та кар’єрного росту багатьох молодих педагогів. Багато його переможців і призерів сьогодні вже працюють методистами, керівниками шкіл, стали призерами та переможцями районних та обласних етапів конкурсу «Учитель року», «Класний керівник року». Цьогоріч за звання кращого молодого учителя змагалися дванадцять конкурсантів різного фаху.
2 квіт. 2015

Засідання методичного об’єднання вчителів 2 класу Забузького ОО

25 березня у Перетіцькому НВК «ЗШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» відбулося чергове засідання вчителів других класів Забузького освітнього округу. Гості відвідали урок літературного читання у другому класі, тема якого «Про цікаві, повчальні і смішні історії зі скриньки оповідань. Сторінки з життя О.Копиленка. Оповідання О. Копиленка «Птиця гавкає».
1 квіт. 2015

Блоги педагогів НЗ Сокальщини

Педагоги НЗ Сокальського району успішно здійснюють блогову діяльність - на сьогодні функціонує 259 блогів. Педагогічні блоги - засіб підвищення якості навчально-виховного процесу, поширення досвіду роботи, активного спілкування між педагогами та учнями. У районі щорічно проводиться конкурс на кращий педагогічний блог. Методичним кабінетом створено базу даних педагогічних блогів. Галина Гібляк
1 квіт. 2015

Семінар керівників шкіл

26 березня відбувся навчальний семінар керівників шкіл. В рамках семінару проведено навчання на теми "Робота керівника школи із звереннями громадян" та "Робота над створенням робочих навчальних планів".
31 бер. 2015

Перемога юних дослідників Сокальщини

30 березня 2015 року у Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства та біології «Юний дослідник» та конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку.
31 бер. 2015

Пункти проведення ЗНО з української мови та літератури у 2015 році.

24 квітня буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Пункти ЗНО-2015 будуть відкриті на базі таких навчальних закладів району: