31 бер. 2015

До відома абітурієнтів 2015 року!

Звертаємо Вашу увагу на те, що особи, які зареєструвались для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, повинні отримати Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з номером, пін-кодом та вклеєною фотографією, що є підтвердженням факту реєстрації.
30 бер. 2015

Засідання методичного об’єднання вчителів 4 класу Белзького ОО

На базі Белзької ЗШ І-ІІІст. 26 березня 2015 року відбулося засідання ОМО вчителів 4 класу Белзького ОО.
25 бер. 2015

Засідання методичного об’єднання вчителів 2 класів Сокальського освітнього округу та клубу педагогічної майстерності «Творчий неспокій»

17 березня 2015 року у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 4 – ліцей» відбулось спільне засідання окружного методичного об’єднання вчителів початкових класів та клубу педагогічної майстерності «Творчий неспокій» ім. В.Сухомлинського.
24 бер. 2015

ОМО вчиетелів географї

18 березня на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося окружне методичне об’єднання вчителів географії Забузького освітнього округу
20 бер. 2015

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ 3 КЛАСІВ Забузького ОО

18 лютого 2015р. В Ільковицькому НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» відбулось засідання методичного об’єднання вчителів 3 класу Забузького ОО на тему «Використання та впровадження інноваційних технологій. Нові Державні стандарти».
20 бер. 2015

Школа резерву керівних кадрів

20 березня 2015 року в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4- ліцей» під керівництвом методиста районного методичного кабінету Куртіної Н. С. пройшло навчання учасників Школи резерву керівних кадрів.
19 бер. 2015

Засідання ОМО вчителів біології та хімії Белзького ОО

16 березня 2015 року на базі Хлівчанської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося окружне методичне об’єднання вчителів біології та хімії з проблеми «Проблемне навчання як складова сучасних освітніх технологій в загальноосвітній школі». В роботі методичного об’єднання взяли участь вчителі хімії та біології Белзького освітнього округу, адміністрація школи.
19 бер. 2015

Увага! Пробне тестування

21 березня 2015 р. відбудеться тестування з української мови та літератури. Пункт тестування – Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей»
18 бер. 2015

Нарада і заступниками директорів

17 березня методичним кабінетом проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи. На нараді обговорено питання стану роботи з обдарованими дітьми, ходу атестації у школах району (зроблено аналіз тематичного вивченння). Також проведено інструктивно-методичне консультування з питань проведення ЗНО, закінчення навчального року. Заступникам директорів роз'яснено мету та завдання районного моніторингу стану внутрішньошкільного моіторингу навчальних досягнень учнів. Галина Гібляк
12 бер. 2015

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ 3 КЛАСІВ БЕЛЗЬКОГО ОО

6 березня 2015 року у Угнівській ЗШ І-ІІІст.відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 3-іх класів Белзького ОО на тему «Ефективне використання новітніх технологій. Новий Державний стандарт». Присутні педагоги побували на дослідницько-пошуковому проекті «УГНІВ – найменше місто УКРАЇНИ», який провела вчитель Фарисей М.Д. разом із своїми малими дослідниками.