План роботи Ради районного методичного кабінету

План засідань ради методичного кабінету

Форма узагальнення

І ЗАСІДАННЯ – 20 ВЕРЕСНЯ

1

Обговорення та схвалення плану роботи РМК

Постанова

Планування роботи ради РМК

Постанова

ІІ ЗАСІДАННЯ -15 ЖОВТНЯ

1

Схвалення досвіду Ганіткевич Надії Петрівни, музичний керівник ДНЗ № 5 м. Сокаля «Формування духовності дошкільнят засобами українського фольклору»

Характеристика, методичні доробки, постанова, картка ППД

Тимошик МА.П.

2

Схвалення досвіду Галети О.В., вчителя математики Сокальської гімназії імені Олега «Розвиток логічного мислення та творчих здібностей учнів на уроці математики»

Білик О.І.

3

Схвалення досвіду Райти О.Б., учителя української мови та літератури Великомостівсьокої ЗШІ-ІІІст. «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках української мови та літератури через використання інформаційно-цифрових компетентностей»

Плюхін Л.Б.

ІІ ЗАСІДАННЯ - грудень

1

Схвалення досвіду Гущик М.П., вчителя історії Сокальської гімназії «Розвиток критичного мислення»

Характеристика, методичні доробки, постанова,

картка ППД

2

Схвалення досвіду Виглінської О.Т., вчителя георафії Сокальської гімназії Використання ІКТ на уроках географії

3

Схвалення досвіду Пасічної О.І., вчителя математики Великомостівської ЗШ «Розвиток креативного мислення на уроках математики з використанням ІКТ»

Білик О.І.

ІІІ ЗАСІДАННЯ –січень

1

Схвалення досвіду Яреми С.І. «Розвиток ключової компетентності обізнаності та самовираження у сфері культури на уроках музичного мистецтва»

Характеристика, методичні доробки, постанова,картка ППД

Матвіїв Г.О.

3

Схвалення досвіду Нестерук Н.Р., вчителя історії Сокальської СШ І-ІІІст. №3 «Використання  ІКТ  в процесі вивчення культури на уроках історії»

4

Схвалення досвіду Тот Л.Г., вчителя української мови та літератури Жвирківської ЗШ І-ІІІст.

5

Схвалення досвіду Фарини О.З., вчителя англійської мови Сокальської СШ I-III ст.№3 «Органіація позакласної роботи з англійської мови учнями спеціалізованої школи»

Шарова Н.В.

6