Конкурси, олімпіади, турніри

  Результати учнівських олімпіад з базових дисциплін за 

 

 

 

Конкурси, олімпіади, змагання, акції

2017/18н.р.

Участь в обласній туристсько-краєзнавчій експедиції

Протягом року

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Спортивна спартакіада школярів Сокальщини

Протягом року

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Участь в обласних іграх школярів Львівщини.

Протягом року

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Участі в ХІІІ обласній туристсько-краєзнавчій Спартакіаді

Протягом року

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Змагання серед ДЮСШ Львівської області

Протягом року

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Участі в ХІ обласній туристсько-краєзнавчій Спартакіаді

Протягом року

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Гра «Що?Де? Коли?»

Протягом року

рекомендований

Матвіїв Г.О.

Участь у районному конкурсі відеороликів «Ліс для людини, людина – для лісу»

Протягом року

рекомендований

Батіг О.І.

Участь у районному конкурсі відеороликів

«Збережемо рідний край»

Протягом року

рекомендований

Батіг О.І.

Районна Спартакіада школярів

Вересень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Районні футбольні змагання «Шкіряний м’яч»

Вересень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Окружні туристичні змагання

Вересень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Турнір пам’яті Лапського

 

Вересень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Конкурс «Кіно і школа»

Вересень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний етап  участь в обласному етапі трудової акції «Парад квітів біля школи»  «Галерея кімнатних рослин»,

Жовтень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Районний етап, участь в обласному етапі Всеукраїнського   заочного  конкурсу-огляді внутрішнього  озеленення навчальних закладів “Галерея кімнатних рослин”

Жовтень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Районний етап, участь в  обласному етапі конкурсу-огляду на кращу навчально-виховну екологічну стежку.

Жовтень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Районний етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сурми звитяги»

 

Жовтень

Обов’язковий

Матвіїв Г.О.

Веб-квест «Цікава фізика»

Жовтень

рекомендований

Білик О.І.

Районний етап конкурсу мультимедійних проектів «Моя маленька батьківщина душі потіха і розрада»

Жовтень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

«Олімпійське лелеченя»

Листопад

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»

Листопад

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

Листопад

Обов’язковий

Плюхін Л.Б.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Листопад

Обов’язковий

Плюхін Л.Б.

Районний етап обласного конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

Листопад-грудень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний етап обласного конкурсу друкованих видань «Гостре перо»

Листопад-грудень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Листопад-грудень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний етап конкурсу літераторів Львівщини «Весняний легіт»

Грудень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний конкурс «Різдвяні канікули»

Грудень

рекомендований

Матвіїв Г.О.

Районний конкурс «Моє бачення толерантності»

Листопад

рекомендований

Шарова Н.В.

Участь у відбірковому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Листопад-січень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Обласний конкурс юних літераторів Львівщини «Весняний легіт»

Січень - лютий

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики  межах освітнього проекту «Фізика навколо нас»

Грудень-січень

Обов’язковий

Білик О.І.

Районні змагання з баскетболу

Лютий

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

«Олімпійське лелеченя»

Лютий

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Конкурс на краще слайд-шоу «Математика навколо нас»

Квітень

рекомендований

Білик О.І.

Конкурс НЗ, які працюють у напрямку «Євроінтеграція» (згідно обласних наказів)

Квітень-травень

рекомендований

Шарова Н.В.

Участь в обласному  відеоконкурсі  «Кіно і школа»

Лютий

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Участь у обласному етапі конкурсу на кращий екологічний проект з переробки та утилізації новорічних ялинок.

Лютий

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь у Міжнародному конкурсі еколого-натуралістичної спрямованості «Вода – джерело життя».

Лютий

рекомендований

Батіг О.І.

 

Обласний конкурс винахідників і раціоналізаторів з енергоощадних проектів та технологій

Лютий

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка»

Лютий - березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Веб-квест «Безпечний Інтернет»

Лютий

рекомендований

Білик О.І.

Районний конкурс «КВН ЮІР»

Лютий

рекомендований

Матвіїв Г.О.

Районні змагання

«Старти надій»

Березень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Участь у Всеукраїнському турнірі юних інтелектуалів «Обнімімося, брати мої»

Березень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний конкурс «Я – маленький ерудит» (2 кл.)

Травень

рекомендований

Кулик А.С.

Участь у заочному Міжнародному конкурсі «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманітності»

Березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь у заочному (відбірковому) турі Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколог-натуралістичного напрямку

Березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь у заочному (відбірковому) турі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь у обласній виставці-конкурсі «Природа і фантазія»

Березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь у акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь в обласному етапі  Всеукраїнського  юнацького конкурсу  «В об’єктиві натураліста»

Березень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Участь у природоохоронній акції «первоцвіти просять захисту»

Березень - травень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Обласний конкурс «Таланти твої, Україно»

Березень

рекомендований

Матвіїв Г.О.

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді)

Квітень

рекомендований

Матвіїв Г.О.

Районний етап обласного конкурсу «І слово, і пісня матусю тобі».

Квітень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

Районний конкурс «Я – маленький ерудит» (2 кл.)

Березень

рекомендований

Кулик А.С.

Районний конкурс «Лідер року»

 

Квітень

рекомендований

Матвіїв Г.О..

Міжнародний конкурс з сучасної хореографії «Супер-денс»

Квітень

рекомендований

Матвіїв Г.О..

Районний конкурс «Галицькі барви»

Квітень

рекомендований

Матвіїв Г.О.

Районний етап змагань «Школа безпеки»

Квітень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Участь у Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів»

Квітень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Турнір пам’яті Сидора –Шелеста

Квітень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Районні змагання з легкої атлетики.

 

Квітень

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Участь в обласних змаганнях «Козацький гарт»

Травень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Свято Героїв

Травень

Обов’язковий

Матвіїв Г.О.

Районний етап Всеукраїнської гри «Джура» (Сокіл)

Червень

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Участь в обласних змаганнях «Техніка майбутнього»

Травень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Участь у заочному (відбірковому) турі обласного конкурсу-захисту екологічних проектів «Дотик природи»

Травень

рекомендований

Батіг О.І.

 

Районний конкурс на кращий проект серед євроклубів на тему «Молодь за європейське майбутнє.» (діти, педагоги)

Травень

рекомендований

Шарова Н.В.

Змагання з пожежно – прикладного спорту

Травень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

57-ті обласні змагання учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму

Травень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Обласне сходження учнівської молоді Львівщини на гору Ключ Сколівського району, присвячене  110 – й річниці Василя Івахіва (перший командир Української Повстанської Армії на Волині)

Травень

рекомендований

Матвіїв Є.М.

Обласний  етап  Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - спортивної гри  «Сокіл» («Джура»)

Червень

Обов’язковий

Матвіїв Є.М.

Залучити учнів до обласних турнірів юних науковців:

-     юних економістів

вересень

 

Рябова О.М.

-         юних математиків

жовтень-листопад

 

Білик О.І.

-         юних біологів;

жовтень-листопад

 

Батіг О.І

-         юних хіміків;

жовтень-листопад

 

Батіг О.І.

-         юних фізиків;

жовтень-листопад

 

Білик О.І.

-         юних географів;

жовтень-листопад

 

Рябова О.М.

-         юних істориків;

квітень

 

Рябова О.М.

-         юних правознавців;

лютий –березень

 

Рябова О.М.

-         юних журналістів

березень

 

Плюхін Л.Б.

Провести І та залучити учнів до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

-         з математики

жовтень-грудень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

методисти

-         з біології

 

-         з хімії

 

-         з фізики

 

-         з інформатики

 

-         з української мови та літератури

 

-         з історії

 

-         з географії

 

-         з англійської мови

 

-         з французької мови

 

-         з німецької  мови

 

-         з християнської етики

 

-         з екології

 

-         з зарубіжної літератури

 

-         з трудового навчання

 

-         з економіки

 

-         з правознавства

 

Популяризувати серед учнів інтерактивні конкурси

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Колосок» (осінній, весняний етапи)

Листопад,

квітень

Батіг О.І.

Міжнародний інтерактивний конкурс з інформатики «Бобер»

Листопад

Білик О.І.

Всеукраїнські конкурси з іноземних мов  «Геліантус», «Грінвіч», «Галлус», «Орлятко»

Грудень

Шарова Н.В.

Всеукраїнський інтерактивний конкурс з українознавства «Соняшник»

Лютий

Плюхін Л.Б.

Міжнародний інтерактивний математичний  конкурс «Кенгуру»

Березень

Білик О.І.

Міжнародний інтерактивний фізичний конкурс «Левеня»

Березень

Білик О.І.

Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків «Лелека».

Березень

Рябова О.М.