Графік методичних заходів

Графік методичних заходів на листопад 2017 р.

Методичні заходи з керівниками НЗ

№п.п.

Назва заходу

Дата

Місце проведення

Час

Цільова група

Відповідальний

1.      

Школа молодого керівника «Формування управлінської компетентності сучасного керівника школи»

Тема семінару 3 року навчання «Сучасні моделі управління» (Зняття 1. Управління професійним розвитком колективу в умовах НУШ»)

10.11

Відділ освіти

14 год.

Відповідно окремого списку

Гібляк Г.В.

2.      

Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи  «Освітній процес відповідно державних стандартів НУШ. До чого готувати учителів?» 

 

21.11

Сокальська МАН

11 год.

За бажанням  (подати заявку до 14.11)

Гібляк Г.В.

 

 

 

 

 

 

Методичні заходи з педагогами ЗНЗ, ПНЗ

 

Назва заходу

Дата

Місце проведення

Час

Цільова аудиторія

 

1.      

Семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Інновації в інформаційно – масовій діяльності шкільної бібліотеки»

07.11

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 5

11год.

 

Куртіна Н.С.

2.      

Проблемне методичне об’єднання учителів географії «Формування навиків проведення інтегрованих уроків»

08.11

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2

13 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

3.      

Проблемне методичне об’єднання учителів математики «Використання інноваційних технологій для підвищення якості роботи з обдарованими дітьми»

09.11.

Сокальський НВК ЗШ І ступенів-гімназія імені Олега Романіва

14 год

Згідно списку

Білик О.І

4.      

Динамічна група вчителів фізичної культури «Підготовка до проведення конкурсу «Вчитель року» 2017-18 н.р. в номінації «Фізична культура».

09.11

Сокальська

ЗШ І-ІІІ ст. №4

14.00

Петришак І.М

Лаговська О.І

Лаговський С.І

Капуста В.Є.

Пархома Б.М

Матвіїв Є.М.

5.      

Творча майстерня педагогів-організаторів «Формування основ духовності та національного виховання засобами музейної педагогіки та екскурсійної діяльності. Інтеграція навчання та виховання»

 

15.11

м. Львів  (час і місце виїзду буде повідомлено додатково)

 

Педагоги-органгізатори

Матвіїв Г.О.

6.      

Творча майстерня педагогів-організаторів «Формування основ духовності та національного виховання засобами музейної педагогіки та екскурсійної діяльності. Інтеграція навчання та виховання»

15.11.

м. Львів (час і місце виїзду буде повідомлено додатково)

 

 

Педагоги-організатори

Матвіїв Г.О.

7.      

Семінар-практикум практичних психологів

15.11

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4

12год.

Практичні психологи

Фенчин Г.М.

8.      

Проблемне методичне об’єднання учителів української мови та літератури «ІКТ як умова  формування інформаційно - цифрової компетентності на уроках української мови та літератури» (кер. Кантор О.І.) (1 рік навчання)

15.11.

 

 

 

 

Сокальська

ЗШ І-ІІІ ст. №2

14 год

Згідно списку

Плюхін Л.Б.

9.      

Проблемне методичне об’єднання учителів фізики  «Інтегроване навчання на уроках  фізики» (1р )

15.11.

Сокальська СШ І-ІІІст. №4

14 год

Згідно списку

Білик О.І.

10.  

Проблемне методичне об’єднання учителів географії  «Формування математичної  компетентності учнів шляхом розв’язування  задач на уроках географії»

 

15.11.

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4

 

13 год

Згідно списку

Рябова О.М.

11.  

Творча група учителів географії «Створення навчально-методичного посібника «Завдання з формування та розвитку соціально-економічної компетентності на уроках географії»

15.11.

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4

 

13 год

Згідно списку

Рябова О.М.

12.  

Семінар-практикум учителів предмету «Захист Вітчизни» «Реалізація концепції національно-патріотичного виховання на уроках предмету «Захист Вітчизни»

16.11

Сокальський РВК

11 год

Учителі  «Захист Вітчизни»

Матвіїв Є.М.

13.  

Проблемне  методичне об’єднання учителів музичного мистецтва»  «Формування ключових компетентностей на уроках музичного мистецтва»

 16.11.

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №4

11 год

Згідно списку

Матвіїв Г.О.

14.  

Проблемне методичне об’єднання учителів іноземної мови «Формування ІКТ-грамотності вчителів іноземної мови» (2-ий рік)

16.11.

Сокальська СШ І-ІІІст. №3

13 год.

Згідно списку

Шарова Н.В.

15.  

Проблемне методичне об’єднання учителів іноземної мови «Позакласна робота з іноземної мови» (2-ий рік)

16.11.

Сокальська CШ I-III ст. №3

14 год

Згідно списку

Шарова Н.В.

16.  

Проблемне методичне об’єднання учителів математики «Інтеграція навчального процесу

як чинник розвитку пізнавальної активності учнів» (1р)

16.11.

Сокальський НВК ЗШ І ступенів-гімназія імені Олега Романіва

14 год

Згідно списку

Білик О.І.

17.  

Проблемне  методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

18.11

 

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2

11 год.

 

Матвіїв Г.О.

18.  

Проблемне методичне об’єднання учителів іноземної мови «Формування комунікативної компетентності школярів» (2-ий рік)

20.11.

Сокальська СШ І-ІІІст. №3

14 год

Згідно списку

Шарова Н.В.

19.  

Проблемне методичне об’єднання учителів зарубіжної літератури  «Формування соціальної та громадянської  компетентностей на уроках зарубіжної  літератури» (1 рік навчання) (кер. Пухевич Н.С.)

20.11

Стенятинська

ЗШ І-ІІІ ст.

 

 

 

11  год

Згідно списку

Плюхін Л.Б.

20.  

Проблемне методичне об’єднання учителів географії «Формування ІКТ грамотності учителів географії»

 

 

22.11.

 

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2

13 год

Згідно списку

Рябова О.М.

21.  

Творча група учителів географії «Створення навчально-методичного посібника з використанням елементів «змішаного» навчання на уроках географії (Лагода Л.В.)

 

22.11.

 

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2

15 год

Згідно списку

Рябова О.М.

22.  

Динамічна група вчителів української мови та літератури  «Формування інформаційно-цифрової компетентності на уроках української мови» (кер. Грева О.В.)

22.11.

 

Сокальська СШ І-ІІІ ст. №4

14 год.

Згідно списку

Плюхін Л.Б.

 

23.  

Проблемне методичне об’єднання учителів інформатики «Форми і методи роботи з обдарованими дітьми на уроках інформатики»

 23.11

Сокальська ЗШ І-ІІІст. № 2

14 год

Згідно списку

Білик О.І

24.  

Проблемне методичне об’єднання вчителів образотворчого мистецтва «Використання  інноваційних художньо-педагогічних технологій на уроках  образотворчого мистецтва»

23.11

 

Забузька ЗШ І-ІІІ ст.

10 год.

Учителі образотвочого мистецтва

Матвіїв Г.О.

25.  

Проблемне методичне об’єднання учителів основи здоров’я «Впровадження нової програми в 5-9 кл на уроках Основи здоров’я»

 

23.11.

Сокальська  ЗШ І-ІІІ ст. №2

11  год

Учителі «Основи здоров’я»

Матвіїв Є.М.

26.  

Школа молодого учителя  початкових класів

24.11.

Сокальська  ЗШ І-ІІІст..№5

1330 год

Згідно списку

Кулик А.С.

27.  

РМО вихователів ГПД

23.11

Ільковицький НВК 2ЗШ І-ІІІст. – дитячий садок»

12 год.

Вихователі ГПД

Кулик А.С.

28.  

Проблемне методичне об’єднання учителів зарубіжної літератури   «Формування читацької компетенції  засобами використання ІКТ на уроках зарубіжної  літератури» (кер. Наливайко О.Є.) (3 рік навчання)

 

27.11.

Сокальська СШ І-ІІІ ст. №2

11  год. (І група)

 

13 год (ІІ група)

Згідно списку

Плюхін Л.Б.

29.  

ПМО «Удосконалення уроку української мови в контексті підготовки до ЗНО» (Мигаль С.Г.)

29.11

Сокальська СШ І-ІІІст. №3

14 год.

Згідно списку

Плюхін Л.Б.

30.  

Проблемне методичне об’єднання учителів фізичної культури ЗШ І-ІІІ ст.  «Розвиток майстерності вчителя в рамках проведення педагогічного конкурсу «Вчитель року 2018»

30 .11

 

Сокальська  МАН

 

 

10 год.

Учителі фізичної культури

ЗШ І-ІІІ ст.

 

Матвіїв Є.М.

31.  

Проблемне методичне об’єднання учителів художньої культури та інтегрованого курсу «Мистецтво» «Інтеграція мистецьких навчальних предметів на уроках мистецтва та художньої культури. Забезпечення якісного викладання ІК «Мистецтво» у 9 кл.»

30.11

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2

11год.

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2

Матвіїв Г.О.

Матвіїв Г.О.

 

 

 

 

Методичні заходи з педагогами ДНЗ

 

Назва заходу

Дата

Місце проведення

Час

Цільова аудиторія

1.       

Нарада з завідувачами ДНЗ

02.11

Відділ освіти

10год.

Шукатка І.Є.

Тимошик М.П.

2.       

Зустріч з творчими людьми  «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» (Л. Костенко)

07.11.

 ДНЗ №8

11год

Тимошик М.П.

3.       

РМО музичних керівників ДНЗ «Розвиток креативних здібностей дітей в самостійній музичній діяльності»

07.11.

ДНЗ № 8 м. Сокаль

10 год

Тимошик М.П.

4.       

РМО вихователів різновікових груп з художньо-естетичного розвитку «Здоров’язбережна технологія «різнокольорові» дні, як засіб розвитку дітей дошкільного віку»

09.11.

Лучицький НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

10год

Шукатка І.Є.

5.       

Школа ППД  « Розвиток пізнавальної сфери дитини шляхом художньо-творчої ігрової діяльності2

14.11

ДНЗ м. Великі Мости

10год

Тимошик М.П.

6.       

РМО вихователів різновікових груп з пізнавального розвитку

15.11

ДНЗ №7

10 год.

Шукатка І.Є.

7.       

Семінар-практикум  завідувачів   ДНЗ  «Фасилітативне управління – інноваційна технологія менеджменту»

16.11.

ДНЗ № 1 м. Сокаль

10 год.

Тимошик М.П.

8.       

РМО вихователів різновікових груп з мовленнєвого розвитку

23.11

ДНЗ с. Горбків

10год.

Шукатка І.Є.

9.       

Семінар-практикум вихователів-методистів ДНЗ та заступники директорів НВК «школа-дитячий садок» «Концепція контрольно – аналітичної діяльності вихователя – методиста»

28.11.

Тартаківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

10год.

Шукатка І.Є.

9.

Районний конкурс «Моля кольорова книга»

29.11

 

 

Шукатка І.Є.

 

 

 

 

Педагогічні конкурси

 

Назва конкурсу

Терміни проведення

Відповідальний

1.     

Районний конкур ЕОР (наказ №599/ОД_)

Жовтень - квітень

Гібляк Г.В.

2.     

І тур Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2018»:

–       у номінації «Українська мова та література» - 6-7 грудня 2017р. (1 день у Сокальській МАН, поч. 10год.);

–       у номінації «Німецька мова» - 7-8 листопада 2017р. (1 день у Сокальській МАН, поч. 10год.);

–       у номінації «Фізика» - 13-14 грудня 2017р. (1 день у Сокальській МАН, поч. 10год.);

–       у номінації «Фізична культура» 30 листопада-1 грудня 2017р. (1 день у Сокальській МАН, поч. 10год.).

 

 

6-7 .12

 

 

 

7-8.12

 

13-14.12

 

 

 

30.11-1.12

 

Плюхін Л.Б.

 

 

Матвіїв Є.М.

 

Шарова Н.В.

 

 

Білик О.І.

 

 

 

 

 

 

Учнівські конкурси

 

Назва конкурсу

Наказ

Умови

Відповідальний

1.     

«Олімпійське лелеченя»

Листопад

рекомендований

Матвіїв Є.М.

2.     

Районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»

Листопад

рекомендований

Плюхін Л.Б.

3.     

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

25.11; Сокальська ЗШ №4, 10год

Обов’язковий

Плюхін Л.Б.

4.     

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

02.12; Сокальська ЗШ №4, 10год

Обов’язковий,

Плюхін Л.Б.

5.     

Районний етап обласного конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

Листопад-грудень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

6.     

Районний етап обласного конкурсу друкованих видань «Гостре перо»

Листопад-грудень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

7.     

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Листопад-грудень

рекомендований

Плюхін Л.Б.

8.     

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

12-14.11

рекомендований

Білик О.І.

 

 

 

 

ГРАФІК МЕТОДИЧНИХ ЗАХОДІВ НА ЖОВТЕНЬ 2017

 

Методичні заходи з керівниками ЗНЗ, ПНЗ

 

Назва заходу

Дата

Місце проведення

Час

 

1.      

Засідання ради РМК (порядок денний додається)

31.10

Відділ освіти

14 год.

Гібляк Г.В.

2.      

Школа молодого керівника «Формування управлінської компетентності сучасного керівника школи»

26.10

Відділ освіти

11 год.

Гібляк Г.В.

Методичні заходи з педагогами ЗНЗ, ПНЗ

 

Назва заходу

Дата

Місце проведення

Час

Цільова аудиторія

 

1.      

Школа молодого учителя початкових класів

06.10.

Сокальська  ЗШ І-ІІІст.  №5

1330год.

Згідно списку

Кулик А.С.

2.      

Семінар практикум учителів індивідуального та інклюзивного навчання.

11.10

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.  №4

11 год.

 

 

Фенчин Г.М.

3.      

Школи професійної адаптації молодих вчителів фізики, математики та інформатики

12.10.

 

Сокальський НВК ЗШ І ступенів-гімназія імені Олега Романіва

13 год.

 

Згідно списку

Білик О.І.

4.      

Інтегроване проблемне методичне об’єднання учителів біології і хімії «Формування предметної компетентності у вивченні біології і хімії через використання інтелектуально-динамічних ігрових технологій»

23.10

Сокальська МАН

11 год.

Згідно списку

Батіг О.І.

5.      

Проблемне методичне об’єднання учителів зарубіжної літератури «Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури»

23.10

Сокальська гімназія

імені Олега Романіва

10 год.

Згідно списку

Плюхін Л.Б.

6.      

Творча група вчителів біології «Створення тематичної медіа-теки з біології 9 клас» (Керівник: Кріцак Н.Я.)

23.10.

Сокальська МАН

13год.

Згідно списку

Батіг О.І.

7.      

Інтегроване проблемне методичне об’єднання учителів біології і хімії «Формування комунікативної та соціальної компетентностей учнів шляхом проектних технологій».

24.10

Сокальська МАН

11год.

Згідно списку

Батіг О.І.

8.      

Творча група вчителів хімії «Створення тематичної медіа-теки з хімії 9 клас. Створення електронних опорних схем  і таблиць при підготовці учнів до ЗНО з хімії»

24.10

Сокальська МАН

1230год.

Згідно списку

Батіг О.І.

9.      

Проблемне методичне  об’єднання учителів

історії  «Формування навиків проведення інтегрованих  уроків»

 

24.10

 

 

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№4

10 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

10.  

Проблемне методичне об’єднання учителів початкових класів «Формування ключових та предметних  компетентностей  учнів через удосконалення рівня володіння ІКТ учителями початкових класів»

24.10.

 

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2

1 група – 10год, 2 група- 12 год

Згідно списку

Кулик А.С.

11.  

Проблемне формування вчителів трудового навчання «Професійно - прикладна діяльність вчителя  на уроках трудового навчання»

24.10

Белзька ЗШ І-ІІІ

 

1030 год.

 

Усі вчителі трудового навчання (хл)

Матвіїв Є.М.

12.  

Інтегроване проблемне методичне об’єднання учителів біології і хімії «Формування медіакомпетентностей через вдосконалення рівня володіння сучасними інформаційно-комунікативними технологіями»

25.10

Сокальська МАН

11год.

Згідно списку

Батіг О.І.

13.  

Проблемне методичне об’єднання учителів фізики «Проектна діяльність на уроках фізики на засадах особистісно-орієнтованого навчання»

25.10.

Сокальська СШ І-ІІІст. №4

14год.

Згідно списку

Білик О.І.

14.  

Школа професійної адаптації вчителів іноземної мови

25.10.

 

Сокальська СШ І-ІІІст. №3

11год.

Згідно списку

Шарова Н.В.

15.  

Семінар-практикум учителів християнської етики «Формування життєвих цінностей учнівської молоді на уроках християнської етики»

25.10.

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №4

11 год.

Усі вчителі

Плюхін Л.Б.

16.  

Проблемне методичне об’єднання учителів української мови та літератури  «Формування мовленнєвої компетентності учнів на уроках української мови та літератури»

25.10.

Сокальський НВК ЗШ І ступенів-гімназія імені Олега Романіва

14 год.

Згідно списку

Плюхін Л.Б.

17.  

Проблемне методичне об’єднання учителів географії «Формування математичної  компетентності учнів шляхом розв’язування  задач на уроках географії»

 

25.10.

 

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4

10 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

18.  

Творча група учителів географії «Створення навчально-методичного посібника «Завдання з формування та розвитку соціально-економічної компетентності»

25.10.

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№4

12 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

19.  

Проблемне методичне об’єднання учителів географії «Формування ІКТ грамотності учителів географії»

 

23.10.

Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2

10 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

20.  

Творча група учителів географії «Створення навчально-методичного посібника з використанням елементів «змішаного» навчання на уроках географії» (Лагода Л.В.)

23.10.

 

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№2

12 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

21.  

Проблемне методичне об’єднання учителів початкових класів «Підготовка молодших школярів до життя в умовах сучасного інформаційного суспільства через курс «Основи медіаграмотності: взаємодія з медіа»

25.10

Сокальська СШ

 І-ІІІст. №3

10год.

Згідно списку

Кулик А.С.

22.  

Проблемне МО класних керівників «Партнерство і співпраця школи з батьківською громадськістю в умовах освітньої  та  територіальної реформ»

25.10

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.  №4

10 год.

Керівники ШМО

Матвіїв Г.О.

23.  

Школа педагогічної адаптації вчителів біології, хімії і природознавства

26.10

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №4

10 год.

Згідно списку

Батіг О.І.

24.  

Творча група вчителів математики «Створення посібника з різнорівневими завданнями з математики  для підготовки до ДПА-ЗНО у 9 класі»

25.10

Сокальський НВК ЗШ І ступенів-гімназія імені Олега Романіва

12 год.

Згідно списку

Білик О.І.

25.  

Проблемне методичне об’єднання учителів інформатики «Формування медіакомпетентності учнів на уроках інформатики»

26.10.

Сокальська ЗШ І-ІІІст. № 2

11 год.

Згідно списку

Білик О.І.

26.  

Творча група вчителів інформатики «Робота з формування інформаційно-цифрової компетентності учнів (Створення посібника для підготовка до олімпіади з інформаційних технологій)»

26.10.

 

 

Сокальська ЗШ І-ІІІст. № 2

1200 год.

Згідно списку

Білик О.І.

27.  

Проблемне методичне об’єднання учителів історії «Формування просторової компетентності учнів на уроках історії»

 

26.10.

Белзька ЗШ І-ІІІ ст.

10 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

28.  

Творча група учителів історії (Хомин Л.В.)

Створення навчально-методичного посібника «Завдання з формування та розвитку просторової компетентності»

26.10.

Белзька ЗШ І-ІІІ ст.

12 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

29.  

Школа педагогічної майстерності вчителів англійської мови «Інтегровані змістові лінії. «Громадянська відповідальність» та способи її реалізації на уроках іноземної мови в 9 класі» (Гуральська О.В.)

26.10.

Сокальська СШ І-ІІІст. №3

12 год.

Згідно списку

Шарова Н.В.

30.  

Проблемне об’єднання учителів фізичної культури «Розвиток фізичних якостей учнів під час вивчення модуля  «Настільний теніс», «Туризм»

26.10

Сокальська  СШ І-ІІІ ст .№4

10 год

Учителі ЗНЗ І-ІІст.

Матвіїв Є.М.

31.  

Проблемне методичне об’єднання учителів 4их класів «Підготовка до навчання першокласників за стандартами Нової української школи»  (І-ІІІ ст.)

26.10.

 

Сокальська ЗШ         І-ІІІст. №4

10 год

Згідно списку (1 група)

 

Кулик А.С.

32.  

Проблемне методичне об’єднання учителів 4-их  класів «Підготовка до навчання першокласників за стандартами Нової української школи»  (І-ІІ ст.)

26.10.

 

Сокальська ЗШ         І-ІІІст. №4

 12 год

Згідно списку (2 група)

 

Кулик А.С.

 

 

Проблемне методичне об’єднання учителів історії «Формування ІКТ грамотності учителів історії» ( 3 рік)

 

27.10.

 

Сокальська СЗ І-ІІІ ст.№3

10 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

33.  

Творча група учителів історії (Гущик М.П., Дзядик О.М.)

Створення навчально-методичного посібника «Матеріали до тем з рідного краю»

27.10.

Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№3

12 год.

Згідно списку

Рябова О.М.

 

 

 

Методичні заходи з педагогами ДНЗ

 

Назва заходу

Дата

Місце проведення

Час

Цільова аудиторія

1.      

Динамічна творча група педагогів, що координують роботу з фізкультурно-оздоровчого напрямку «Розроблення маршрутів походів за межі дошкільного закладу (дитячий туризм) на молодшу, середню та старшу групи» (Керівник - Прохоренкова Ю.І.)

04.10.                          

 

ДНЗ №8 м.Сокаля

 

11 год.

Шукатка І.Є.

2.      

Обласний семінар-практикум щодо впровадження програми з основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатон».

5.10

ДНЗ №5 м.Сокаля

 

11 год.

Шукатка І.Є.

3.      

Динамічна творча група педагогів, що координують роботу з екологічного напрямку «Розроблення презентацій на старшу вікову групу з теми «Космос» (Керівник Бондурівська О.В.)

10.10                          

 

 

ДНЗ смт.Жвирка

 

10 год.

Шукатка І.Є.

4.      

Творча група вихователів ДНЗ «Розвиток пізнавальних інтересів та логічного мислення дошкільнят. Тематичний лепбук – інтерактивна технологія для індивідуальної  та групової роботи з дошкільнятами» (кер. Щербата Г.А.)

11.10.                      

 

  ДНЗ № 5 м. Сокаль

 

10 год.

Тимошик М.П.

5.      

Проблемне методичне об’єднання вихователів ДНЗ «STREAM-освіта – новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання і навчання дітей.    Шляхи реалізації в роботі з дошкільнятами» (кер. Куцій К.П.)

18.10.

 

ДНЗ № 9 м. Сокаль

 

14 год.

Тимошик М.П.

6.      

Творча група вихователів ДНЗ

«Розвиток творчих здібностей дошкільнят шляхом використання нетрадиційних технік  в образотворчій діяльності»

18.10.                        

 

 

ДНЗ № 1 м.Сокаля

 

 

10 год.

Тимошик М.П.

7.      

Школа молодого вихователя

19.10.          

 

Лещатівський НВК «ЗШ І ст.-дитячий садок»

10 год.

Шукатка І.Є.

8.      

РМО вихователів різновікових груп з пізнавального розвитку «Виховання творчої особистості дошкільнят через пізнання природи Космосу»

25.10

 

ДНЗ с.Реклинець

10 год.

Шукатка І.Є.

9.      

РМО вихователів різновікових груп з мовленнєвого розвитку «Українська народна творчість як засіб формування мовленнєвої діяльності дошкільнят»

31.10.

ДНЗ с.Горбків

 

Шукатка І.Є.

 

Педагогічні конкурси

 

Назва конкурсу

Терміни проведення

Відповідальний

1.      

Районний конкур ЕОР (готується наказ)

 

Жовтень - квітень

Гібляк Г.В.

2.      

І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» .

Номінації: українська мова і література; фізична культура, німецька мова, фізика (готується наказ)

Грудень

Плюхін Л.Б.

Матвіїв Є.М.

Шарова Н.В.

Білик О.І.

3.      

Районні туристичні змагання серед педагогічних працівників

25.10 (Сокальська ЗШ №2, Сокальська гімназія)

Матвіїв Є.М.

 

Учнівські конкурси

 

Назва конкурсу

Наказ

Умови

Відповідальний

1.      

Районний етап, участь в обласному етапі трудової акції «Парад квітів біля школи»  «Галерея кімнатних рослин»,

Жовтень

рекомендований

Батіг О.І.

 

2.      

Районний етап, участь в обласному етапі Всеукраїнського   заочного  конкурсу-огляді внутрішнього  озеленення навчальних закладів “Галерея кімнатних рослин”

Жовтень

рекомендований

Батіг О.І.

 

3.      

Районний етап, участь в  обласному етапі конкурсу-огляду на кращу навчально-виховну екологічну стежку.

Жовтень

Рекомендований

Батіг О.І.

 

4.      

Районний етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сурми звитяги»

(10-14 жовтня).

Жовтень

Обов’язковий

Матвіїв Г.О.

5.      

Районний етап конкурсу мультимедійних проектів «Моя маленька батьківщина душі потіха і розрада»

Жовтень

рекомендований

Плюхін Л.Б.